Niedziela, 26 maja 2019r.

Imieniny: Filipa, Pauliny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / CUD zaprasza na szkolenie „Nowoczesne narzędzia marketingowe”

Dla przedsiębiorców

CUD zaprasza na szkolenie „Nowoczesne narzędzia marketingowe”

Foto: PhotoMIX-Company / pixabay

Polska Fundacja Przedsiębiorczości i Centrum Usługowe–Doradcze w Euroregionie Pomerania zapraszają Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Nowoczesne narzędzia marketingowe”, które odbędzie się 12 grudnia br. o godz. 9.00 w Centrum Usługowo- Doradczym przy ul. Piastowskiej 62 w Świnoujściu.

Szkolenie adresowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, jak również osób  rozpoczynających działalność gospodarczą.

Szkolenie poprowadzi pan Adam Grabowski – założyciel szczecińskiej agencji marketingu internetowego Wild Moose, ekspert od marketingu internetowego.

W programie szkolenia m.in: jak targetować, jak zaplanować budżet marketingowy, najpopularniejsze kanały (Google Ads, Facebook, YouTube, Instagram), remarketingi, czyli jak nie dać się zapomnieć.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia mailem na adres email: [email protected] z podaniem imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego.

W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny z p. Katarzyną Rówińską  tel.: 727 794 930 lub p. Ryszardem Kneciem tel: 737 198 799.

Termin przesyłania zgłoszeń do  5.12.2018 rok.

Autor: CUD
comments powered by Disqus