Wtorek, 25 czerwca 2019r.

Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Świąteczna akcja Zdrojowej na rzecz Świnoujścia

Świąteczna akcja Zdrojowej na rzecz Świnoujścia

Foto: Zdrojowa Invest

Grupa Zdrojowa Invest & Hotels, do której należy świnoujski hotel Radisson Blu Resort oraz start-up VacationClub™ z apartamentami na wynajem, przeznaczy 30 tys. zł na rzecz Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Świnoujściu.

Zdrojowa Invest & Hotels oraz VacationClub zdecydowały, że w tym roku środki, które tradycyjnie wydatkują na prezenty bożonarodzeniowe dla swoich biznesowych partnerów i kontrahentów, przekażą na cel dobroczynny. W ramach tej specjalnej świątecznej akcji podopieczni świnoujskiej placówki otrzymają m.in.: stroje narciarskie i tygodniowe wakacje w górach. Pod opieką placówki pozostaje dziesięcioro dzieci.

– W polityce naszej grupy dużą uwagę przywiązujemy do działalności na rzecz lokalnych społeczności, w tym także do wspierania tych organizacji, które świadczą pomoc na rzecz innych. Nasza inicjatywa, by w tym roku fundusze, które mieliśmy, jak co roku przeznaczone na prezenty dla naszych partnerów, przekazać na rzecz świnoujskiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej jest realizacją tej polityki – mówi Kinga Łata, Członek Zarządu Zdrojowa Hotels.

Biznesowi partnerzy i kontrahenci otrzymali kartki świąteczne z życzeniami od Grupy Zdrojowa oraz VacationClub, na których znalazł się opis całej akcji i przyświecającej jej idei.

Autor: Izabela Heinrich
comments powered by Disqus