Wtorek, 25 czerwca 2019r.

Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Imprezy sylwestrowe na wyspach

Informator

Imprezy sylwestrowe na wyspach

Foto: pixabay.com

Świnoujście przywita Nowy Rok na plaży przy Centrum Koordynacji Ratownictwa. Miejska impreza będzie trwała dwie godziny. Podpowiadamy, gdzie jeszcze w okolicy będzie można pobawić się w ten wyjątkowy wieczór.

Świnoujście 

Zabawa przy muzyce rozpocznie się o godzinie 23:00 i potrwa do 1:00 w nocy. Tuż przed północą życzenia noworoczne mieszkańcom i gościom złoży Prezydent Miasta. Rok 2019 rozpocznie 12-minutowy pokaz sztucznych ogni i bomb wodnych. Wydarzenie odbędzie się  przy wejściu na plażę od ulicy Powstańcow Śląskich. Zamknięte będzie przejście na przedłużeniu ulicy Trentowskiego.  

Przed noworoczną zabawą zapraszamy na kolejną edycję Biegu Sylwestrowego organizowaną przez Klub Biegacza Jogging. Zapisy ruszą o godzinie 11:00, bieg wystartuje spod basenu przy promenadzie o godzinie 12:00. Do pokonania będzie dystans 4 kilometrów, do falochronu i z powrotem. Więcej informacji na www.kbjogging.pl

Międzyzdroje

Impreza sylwestrowa wystartuje o godzinie 21:00 w Amfiteatrze Miejskim i zakończy się o godzinie 2:00. Gwiazdą wieczoru będzie Dj Adamus, producent muzyczny, dziennikarz radiowy i osobowość telewizyjna. Wcześniej wystąpi Dj Gipson. Wstęp wolny. 

Cesarskie Uzdrowiska 

O północy fejerwerki wystrzelą w niebo z mola w Ahlbecku, Heringsdorfie i Bansinie. W tym roku nasi zachodni sąsiedzi wyznaczyli specjalne odcinki na plaży, na których obowiązuje zakaz używania materiałów pirotechnicznych. Tam, gdzie można odpalać fajerwerki, ustawiono specjalne śmietniki na odpady. Za każdy zebrany kilogram śmieci gmina przekaże 50 centów na program "Morze bez plastikowych odpadów"

W Heringsdorfie w pobliżu lodowiska odbywa się jarmak świąteczny pod nazwą Magiczny świat zimy nad morzem. W godzinach 11:00 - 19:00 organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, przede wszystkim dla najmłodszych mieszkańców wyspy, a w Sylwestra, już o godzinie 17:00, odbędzie się tu pokaz fajerwerków dla tych, którzy nie mogą doczekać się północy. 

Autor: scie24
comments powered by Disqus