Środa, 19 czerwca 2019r.

Imieniny: Gerwazego, Protazego

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Pierwsi w tym roku! Alicja Drela i Przemysław Wiliński

Miasto

Pierwsi w tym roku! Alicja Drela i Przemysław Wiliński

Foto: BIK UM Świnoujście

Ala i Przemek – to pierwsi świnoujścianie, którzy urodzili się w świnoujskim szpitalu w tym roku. Oboje przyszli na świat 3 stycznia 2019 roku. Pierwsza była dziewczynka, a po trochę ponad dwóch godzinach – chłopczyk. Tradycją stało się już, że pierwsze dzieci narodzone w nowym roku w świnoujskim szpitalu odwiedza Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz.

Rodzice Alicji to Ewa i Jakub. Dziewczynka w dniu narodzin ważyła 3150 gramów.

– Jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi. Mamy już dwóch synów, a teraz wyczekiwaną córeczkę. Można powiedzieć, że jesteśmy w komplecie – mówiła szczęśliwa pani Ewa.

Rodzicami małego Przemka są Agnieszka i Łukasz. Chłopiec waży 3540 gramów. Także na Przemka w domu czeka rodzeństwo.

– Mamy już córkę – mówi nie mniej szczęśliwa pani Agnieszka i z uśmiechem dodaje: - Chcieliśmy, żeby teraz był syn i udało się.

Dzień po narodzinach Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz wraz ze swoim zastępcą Pawłem Sujką i prezesem świnoujskiego szpitala Dorotą Konkolewską odwiedzili maluchy i ich mamy.

– Proszę przyjąć serdeczne gratulacje. Ala i Przemek to kolejne pokolenie nas świnoujścian – powiedział prezydent Janusz Żmurkiewicz wręczają obu mamom upominki, m.in. albumy na zdjęcia: – Mam nadzieję, że te albumy szybko zapełnią się zdjęciami waszych pociech.

Autor: BIK UM Świnoujście
comments powered by Disqus