Niedziela, 18 sierpnia 2019r.

Imieniny: Ilony, Bronisława, Heleny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Joanna Agatowska nowym dyrektorem "Energetyka"

Joanna Agatowska nowym dyrektorem "Energetyka"

Foto: .facebook.com/joanna.agatowska

1 lutego Joanna Agatowska objęła funkcję Dyrektora Zarządzającego Sanatorium Uzdrowiskowym Energetyk w Świnoujściu. Na stanowisku zastąpiła panią Teresę Ruciak, która zarządzała sanatorium przez ostatnie 45 lat i z końcem stycznia przeszła na zasłużoną emeryturę. 

Energetyk to najstarszy obiekt sanatoryjny w naszym mieście, a jego historia sięga 1962 roku. W placówce leczone są przede wszystkim osoby z problemami układu krążenia i układu oddechowego. Właścicielem obiektu jest Zrzeszenie Związków Zawodowych Energetyków w Warszawie. 

Joanna Agatowska w ubiegłym roku zrezygnowała z wieloletniej kierowniczej funkcji w OSIR-ze. Jej decyzja związana była z ubieganiem się o funkcję prezydenta Świnoujścia. Konkurs na nowe stanowisko w "Energetyku" wygrała w listopadzie 2018 roku. - Poznałam i współpracować będę ze świetnymi, otwartymi ludźmi, weszłam w fajne miejsce i rozpoczynam realizację zadań i wyzwań, które postawił przede mną mój nowy Pracodawca, ale i ja sobie też. Jest moc, ale przede wszystkim radość z możliwości spełniania się w nowej pracy zawodowej - podkreśliła radna Agatowska na swoim profilu facebookowym. 

Autor: scie24
comments powered by Disqus