Wtorek, 20 sierpnia 2019r.

Imieniny: Bernarda, Samuela, Sobiesława

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Weź udział w tworzeniu gry o Świnoujściu!

Miasto

Weź udział w tworzeniu gry o Świnoujściu!

Foto: BiK UM Świnoujście

Gra planszowa „Tunel pod Świną” już tego lata pojawi się w oficjalnej dystrybucji. Aktualnie prace nad grą znajdują się w zaawansowanej fazie. Dlatego jest to ostatnia szansa na dołożenie własnej cegiełki do rozwoju tego wyjątkowego projektu.

W jaki sposób będzie to możliwe? Otóż mieszkańcy Świnoujścia mogą zgłosić swoje propozycje haseł, które znajdą się na tzw. Kartach Niespodziankach. Inwencja twórcza i nieszablonowe myślenie mile widziane :)

Zasady są proste:

1. Hasło musi być związane ze Świnoujściem
2. Powinno wywoływać uśmiech na twarzy ;)
3. Nie może mieć więcej niż 170 znaków ze spacjami
4. Hasło może być pozytywne lub negatywne dla gracza

Pamiętajcie, że jest to gra rodzinna :)

W grze będzie ok 40 kart. Wybierzemy z Waszych propozycji 20 najlepszych.

Informacja o Autorze znajdzie się na dole jego Karty Niespodzianki! Dodatkowo, pięć najbardziej aktywnych i pomysłowych osób nagrodzimy darmowymi egzemplarzami gry „Tunel pod Świną”!

Jak widać, gra jest warta świeczki! Już teraz serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i zgłaszania swoich propozycji haseł! Zabawę kończymy zaraz po długim majowym weekendzie!

Wszystkie zgłoszenia należy przesyłać poprzez fanpage gry „Tunel pod Świną”: www.facebook.com/tunelpodswina

Najlepiej swoje propozycje umieszczać pod postem dotyczącym konkursu.

Czym są Karty Niespodzianki?

To karty istotne i często używane w trakcie rozgrywki. Jeżeli gracz na planszy stanie na polu "Karta Niespodzianka" to bierze z puli jedną z kart i ją czyta. Oczywiście dostępne karty mogą pomóc lub przeszkodzić graczowi. Dzięki temu przy odrobinie szczęścia gracz może otrzymać dodatkowy zastrzyk gotówki z banku. Niestety, wylosowanie karty negatywnej będzie analogicznie oznaczać utratę części kapitału. 

Przykładowo, negatywna karta może skrywać następujący komunikat – „Cofka porywa Twoją łódź z przystani. Rybacy znajdują ją na Zalewie Szczecińskim. Za odholowanie płacisz ...”.

Pozytywny komunikat – „Podczas Grechuta Festival Świnoujście, na scenie Amfiteatru brawurowo wykonujesz interpretację utworu „Nie dokazuj, miła nie dokazuj” i zgarniasz główną nagrodę ...”.

Autor: BiK UM Świnoujście
comments powered by Disqus