Niedziela, 7 czerwca 2020r.

Imieniny: Roberta, Wiesława

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / „Dzień Warszowa”. Będzie się działo!

Wydarzenia

„Dzień Warszowa”. Będzie się działo!

Foto: Organizator

Miejski Dom Kultury filia Warszów zaprasza wszystkich mieszkańców oraz gości przebywających w naszym pięknym mieście na Piknik „Dzień Warszowa”. Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00 uroczystym koncertem z udziałem podopiecznych MDK, na scenie zaprezentują się zespoły wokalne Biedronki, Wiolinki taneczne ATU oraz Senioritki, a także soliści.

O godzinie 19.00 zabawę taneczną rozpocznie zespól RockOver grający covery m.in. takich zespołów jak Lady Pank,Oddział Zamknięty, Perfekt, Ira, Dżem. Zaraz po tym specjalnie dla miłośników tańca o godzinie 21.00 swój autorski koncert zaprezentuje SHYMI z tancerkami, a godzinę później zapraszamy na dyskotekę.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, czekać będzie zamek dmuchany, trampolina do skakania, animacje i zabawy pt: „Gry Podwórkowe”, lody, gofry, wata cukrowa oraz wiele wiele innych niespodzianek.

Nie zapominamy oczywiście o dorosłych i dla nich przewidziany jest kiermasz ciast, pajda chleba ze smalcem, grochówka oraz oczywiście pieczony dzik.

Gorąco wszystkich zapraszamy!

Autor: MDK Świnoujście / filia Warszów
comments powered by Disqus