Czwartek, 17 października 2019r.

Imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Oktoberfest w Świnoujściu. Dokąd na piwne dożynki?

Miasto

Oktoberfest w Świnoujściu. Dokąd na piwne dożynki?

Foto: Rondo Ristorante

Chociaż Świnoujście od Monachium dzielą 842 kilometry, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby świnoujscianie oraz goście uczestniczyli w święcie piwa, które po raz pierwszy zagości do wyspiarskiego miasta. 

Rondo Ristorante na 10 dni zamieni się w wyspiarską stolicę Oktoberfestu. Mięsne przysmaki, bogata oferta piw: pilzner, lager, porter, pszeniczne, chmielne dekoracje, konkursy i zabawy, to tylko nieliczne atrakcje. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

– Nasz ogródek, restauracja, a w razie potrzeby – taras na dachu, są w stanie pomieścić wszystkich chętnych piwoszy – mówią organizatorzy.

Podczas Oktoberfest 2019 w Rondo Ristorante będzie można spróbować również specjalnych dań i przekąsek, które świetnie komponują się z piwem. W specjalnym menu znajdzie się nieodłączny element – precle, brathwurst, grillowane żeberka z gzikiem, deska serów i kiełbas, oczywiście golonka w piwie.

Klimat Oktoberfest wypełni ogródek Rondo Ristorante. Na stołach pojawią się biało-niebieskie akcenty symbolizujące niemiecki kraj związkowy Bawarię. Przebrania kelnerek i kelnerów będą wzorowane na tradycyjnych strojach bawarskich.

Data: 27 września – 6 października od godz. 16.00
Miejsce: Rondo Ristorante, ul. Piastowska 35, Świnoujście

Autor: Rondo Ristorante
comments powered by Disqus