Sobota, 6 czerwca 2020r.

Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Zbiórka dla warszowskich seniorów

Miasto

Zbiórka dla warszowskich seniorów

Foto: Komitet Społeczny "Dla warszowskich seniorów"

Komitet Społeczny dla warszowskich seniorów ogłasza czwartą zbiórkę dla osób starszych z osiedla. Do akcji w ciągu kilku lat dołączyli lokalni przedsiębiorcy, klub sportowy UKS Prawobrzeże, Szkoła Podstawowa nr 2, Przedszkole Miejskie nr 9, a od początku udział bierze Miejski Dom Kultury filia nr 2,  koło nr 2 PZERiI, oraz Szpital Miejski im. Jana Garduły Sp. z o.o.

Dary zebrane przez te lata trafiły do osób samotnych oraz najbardziej potrzebujących. Mieszkańcy Warszowa chętnie biorą udział w zbiórce, dostajemy mąki, cukier, oleje, kasze, herbaty, słodycze i inne artykuły spożywcze, chemię, a co najważniejsze nasi mieszkańcy pokazują jak można bezinteresownie wspierać osoby starsze i jak wielkie mają serca. Za co bardzo dziękujemy.

Cieszy fakt, że z roku na rok jest tych produktów coraz więcej a do akcji przyłączają się również mieszkańcy z poza osiedla. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdy gest i nawet najdrobniejszy zakup, razem możemy sprawić, że święta i kolejne po nich tygodnie dla podopiecznych komitetu będą łatwiejsze. Zachęcamy wszystkich serdecznie do zbiórki. Dziękujemy również świnoujskim redakcjom za wsparcie i publikowanie informacji o zbiórkach.

Zbiórka zarejestrowana pod numerem 2019/4883/KS.

Autor: Komitet Społeczny "Dla warszowskich seniorów"
comments powered by Disqus