Niedziela, 7 czerwca 2020r.

Imieniny: Roberta, Wiesława

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Zostań wolontariuszem WOŚP! Rusza rejestracja

Miasto

Zostań wolontariuszem WOŚP! Rusza rejestracja

Foto: Organizator

Harcerski Sztab 28 Finału WOŚP w Ćwinoujúciu zaprasza do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach: 14-15.11.2019 r. (czwartek, piątek), w godz. 17.00-18.45 i 16.11.2019 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00.

Podczas rejestracji potrzebne nam będą twoje: dane personalne, adres zamieszkania, nr PESEL, adres e-mail i nr telefonu. Jeżeli jesteś nieletni, to twój rodzic lub opiekun prawny będzie musiał podpisaś zgłoszenie. Zrobimy ci zdjęcie do identyfikatora. Możesz też przynieść z domu gotowe zdjęcie legitymacyjne na pen drive.

Dane wolontariuszy z ostatnich dwóch lat znajdują się już w bazie. Nie mamy do nich bezpośredniego dostępu. Aby je z niej wydobyć, musisz posiadać ze sobą telefon komórkowy ze starym numerem (najlepiej także login i hasło do swojej poczty e-mail), na który to zostanie wysłany specjalny kod odblokowujący. Będziesz miał u nas możliwość skorzystania z komputera.

ZachÍcamy także do rejestracji on-line poprzez stronę www.iwolontariusz.wosp.org.pl już teraz! Przyjdziesz do Sztabu tylko po to, by zweryfikować swoje dane i podpis.

Bez względu na to, którą metodę rejestracji wybierzesz, w pierwszej kolejności zapoznaj się z informacją dla wolontariuszy dostępną na stronie www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy

Jak co roku ilość miejsc na wolontariuszy jest ograniczona. 

Do zobaczenia! SIEMA!

Autor: Mirek Nieśpielski
comments powered by Disqus