Piątek, 28 lutego 2020r.

Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Będą nowe identyfikatory na prom

Komunikacja

Będą nowe identyfikatory na prom

Foto: scie24

Po trzech latach obowiązywania, od stycznia 2020 roku będą nowe identyfikatory dla uprawniające pojazdy z rejestracją spoza Świnoujścia do korzystania z przeprawy promowej „Warszów” (Bieliki). Kierowcy, którzy takie identyfikatory już mają, będą mogli z nich korzystać do końca stycznia 2020. 

Opłata za wydanie nowego identyfikatora nie ulegnie zmianie i nadal będzie to 120 złotych. Podobnie, jak warunki, które należy spełnić, aby móc otrzymać identyfikator.

Obecne identyfikatory zostały wprowadzone w 2017 roku. Pod koniec ubiegłego roku Prezydent Świnoujścia zdecydował o ich przedłużeniu o rok. Nowe identyfikatory będą obowiązywały przez kolejne trzy lata, czyli do czasu planowanego otwarcia stałego połączenie pomiędzy wyspami Wolin i Uznam. 

Nowe druki wniosków o przyznanie identyfikator będą dostępne od połowy grudnia 2019 r. na stronie internetowej Miasta www.swinoujscie.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej punkcie obsługi interesantów na parterze głównego budynku Urzędu Miasta Świnoujście przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Będziemy Państwa na bieżąco informować.

Autor: BiK UM Świnoujście
comments powered by Disqus