Środa, 12 sierpnia 2020r.

Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Wielkie święto pizzy w Rondo Ristorante

Miasto

Wielkie święto pizzy w Rondo Ristorante

Foto: Rondo Ristorante

W Rondo Ristorante rozpoczyna się 10-dniowe Święto Pizzy. Z tej okazji, każdy może spróbować klasycznej włoskiej pizzy, pachnącej ziołami, pomidorami i serem.

Nie ma chyba takiego mieszkańca Świnoujścia, który nie wie jak smakuje pizza. Ten placek to ratunek dla osób nie mających pomysłu na obiad, przekąska na wieczór ze znajomymi, albo szybki posiłek po pracy. Ilość dodatków jest nieograniczona.

– Międzynarodowy Dzień Pizzy obchodzony jest 9 lutego. W Rondo Ristorante przedłużymy świętowanie i już tydzień wcześniej będzie można spróbować naszych smakowitości, w tym ulubionej pizzy naszych Gości – pizzy Parma z sosem pomidorowym, szynką dojrzewającą, czosnkiem, mozzarellą, parmezanem i rukolą – wymienia szef kuchni Robert Borkowski.

Do każdej zamówionej pizzy w dniach 31 stycznia – 9 lutego Rondo Ristorante oferuje litrowy dzban piwa w cenie 7,99 zł.

Klasyczna pizza kuchni włoskiej narodziła się w Neapolu. Dzięki wykorzystaniu najprostszych składników pozwalał stworzyć pożywne i smaczne danie dla całej rodziny.

Rondo Ristorante to restauracja położona przy Rondzie Róży Wiatrów w Świnoujściu w pobliżu Parku Zdrojowego. Menu obfituje głownie we włoskie dania. Jednak kucharze urozmaicają kartę i często serwują dania z sezonowych produktów.

Szczegóły można znaleźć na stronie: www.rondoristorante.pl

Święto Pizzy 
Rondo Ristorante
31 stycznia – 9 lutego
ul. Piastowska 35
Świnoujście

Autor: Rondo Ristorante
comments powered by Disqus