Sobota, 11 lipca 2020r.

Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Chodźmy na wybory i wygrajmy festiwal!

Wybory prezydenckie

Chodźmy na wybory i wygrajmy festiwal!

Foto: www.facebook.com/podsiadlo.dawid

Na wóz strażacki szans nie mamy - nasza gmina liczy więcej niż 20 tys. mieszkańców. Głosując w wyborach prezydenckich możemy natomiast postarać się o gwiazdorski festiwal muzyczny. Widoki na imprezę są całkiem realne, ponieważ Świnoujście od zawsze wyróżnia się wysoką frekwencją wyborczą. 

Do licznych inicjatyw profrekwencyjnych dołączyli również polscy muzycy. W mieście o największej średniej frekwencjii w obu turach wyborów odbędzie się festiwal, na którym bez honorarium zagrają wyśmienici polscy artyści. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli - Dawid Podsiadło, Artur Rojek, Organek, Clock Machine, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Miuosh, Mrozu, Sokół, Pezet, Ralph Kaminski. Lista artystów jest nadal otwarta.

Organizatorzy zaprosili do akcji miasta, które mają odpowiednią infrastrukturę na zorganizowanie dużego festiwalu. Świnoujście ma nie tylko piękny amfiteatr, lecz także może zapewnić sporą publiczność, tym bardziej że przez pademię koronawirusa z kalendarium miejskich imprez wypadło szereg dorocznych wydarzeń, m.in. Fama i Grechuta Festival.

Termin festiwalu nadal stoi pod znakiem zapytania. - Ciągle czekamy na zmianę przepisów pozwalających na organizację tego typu wydarzeń, więc na ten moment nie jesteśmy w stanie jednoznacznie podać terminu. Wierzymy, że po wyłonieniu zwycięskiego miasta wspólnie sprawnie ustalimy szczegóły i ogłosimy datę festiwalu - zapewniają organizatorzy.

Autor: scie24
comments powered by Disqus