Wtorek, 20 kwietnia 2021r.

Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Dżungla w Przytorze. Rusza projektowanie

Miasto

Dżungla w Przytorze. Rusza projektowanie

Foto: BiK UM Świnoujście

Pracownia Projektowa ZARYS z Dobrej koło Szczecina wykona projekt nowego placu zabaw „Zabawy w dżungli” przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym przy ulicy Sąsiedzkiej w Przytorze. Gdy będzie już gotowy, miasto ogłosi przetarg na wybór wykonawcy. Nowy plac ma być gotowy jeszcze w tym roku.

Dżungla ma być miejscem zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Szacunkowa wartość prac to 750 tys. złotych. Inwestycja powstanie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021. Pomysł zgłoszony przez Katarzynę Kowalską w głosowaniu mieszkańców zdobył 648 ważnych głosów.

Wykonawcę projektu wybrano w trybie zapytania ofertowego. W sumie zgłosiło się aż jedenastu chętnych. Ostatecznie jednak kilka z nich zostało odrzuconych, m.in. z powodu zgłoszonego nierealnego czasu wykonania lub braku wyjaśnień na dodatkowe pytania związane z tym zadaniem, złożone przez zlecającego.

Umowa podpisana z wybranych projektantem opiewa na 9,4 tys. złotych netto. Pracownia z Dobrej ma 30 dni na przedstawienie koncepcji placu zabaw, a po jej akceptacji kolejne 30 dni na przedstawienie gotowego już projektu. 

Autor: BiK UM Świnoujście
comments powered by Disqus