Sobota, 25 września 2021r.

Imieniny: Aurelii, Wladysława, Kleofasa

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Od dziś w Świnoujściu - Karta Wyspiarza / Karta Wyspiarza Seniora

Miasto

Od dziś w Świnoujściu - Karta Wyspiarza / Karta Wyspiarza Seniora

Foto: BiK UM Świnoujście

W dniu 20 lipca 2021 roku Gmina Miasto Świnoujście rozpoczyna działanie programu Karta Wyspiarza i Karta Wyspiarza Seniora. Program skierowany jest do mieszkańców naszego miasta, którzy rozliczają podatek od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym w Świnoujściu.

Celem Karty jest zwiększenie dostępności do miejskich dóbr kultury, infrastruktury sportowo-rekreacyjnej oraz usług publicznych, a także wzmacnianie więzi pomiędzy mieszkańcami i lokalnymi firmami poprzez tworzenie systemu zniżek, ulg, preferencji i uprawnień dla mieszkańców posługujących się Kartą Wyspiarza/Kartą Wyspiarza Seniora.

Do Państwa dyspozycji uruchomiliśmy Biuro Obsługi Karty Wyspiarza przy ul. Wojska Polskiego 1/2a, czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-15:00, tel. 91 327 87 41 lub tel. 693 892 497, e-mail: kartawyspiarza@um.swinoujscie.pl

Druki wniosków:

- w wersji elektronicznej można pobrać ze strony internetowej Karty Wyspiarza www.kartawyspiarza.pl
- w wersji papierowej dostępne będą w miejscach składania wniosków.

Wnioski można będzie składać w 7 miejscach, do oznakowanych naklejką Karta Wyspiarza skrzynek podawczych. Będą one zlokalizowane:

na Lewobrzeżu w:

1) Biurze Obsługi Karty Wyspiarza, ul. Wojska Polskiego 1/2a,
2) Urzędzie Miasta, ul. Wojska Polskiego 1/5,
3) Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, ul. Dąbrowskiego 4,
4) Informacji Turystycznej, Plac Słowiański 6/1.

na Prawobrzeżu w filiach Miejskiego Domu Kultury:

6) na Warszowie, ul. Sosnowa 18,
7) w Przytorze, ul. Zalewowa 40,
8) w Karsiborze, ul. 1 Maja 40.

Partnerami programu są firmy i podmioty gospodarcze funkcjonujące na terenie miasta, które oferują możliwość korzystania z wielu uprawnień. Informacje o Partnerach i oferowanych zniżkach będą rozpowszechniane wśród mieszkańców uprawnionych do posługiwania się Kartą. 

Jednocześnie zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze które chciałyby dołączyć do Karty Wyspiarza/Karty Wyspiarza Seniora w charakterze Partnera Programu.

Autor: BiK UM Świnoujście
comments powered by Disqus