Sobota, 25 września 2021r.

Imieniny: Aurelii, Wladysława, Kleofasa

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Karta Wyspiarza: jak skorzystać z ulgi w Strefie Płatnego Parkowania w Świnoujściu

Miasto

Karta Wyspiarza: jak skorzystać z ulgi w Strefie Płatnego Parkowania w Świnoujściu

Foto: scie24

Od 1 września 2021 roku posiadacze Kart Wyspiarza i Wyspiarza Seniora, którzy zgłosili swoje numery rejestracyjne pojazdu, mogą raz dziennie skorzystać z biletu na darmowe 30 minut parkowania w Strefie Płatnego Parkowania.

Oto w jaki sposób możemy skorzystać z bezpłatnych minut - krok po kroku.

  1. W systemie operacyjnym Parkomatów SPP osoba, której należy się darmowe 30 minut, parkowania nazwana jest jako „Rezydent”.
  2. Po uruchomieniu ekranu powitalnego należy wybrać pozycje numer 1 zakup biletu postojowego z podaniem numeru rejestracyjnego, po czym wpisać numer rejestracyjny pojazdu i go zatwierdzić.
  3. Gdy numer będzie w bazie danych Karty Wyspiarza lub Wyspiarza Seniora, na ekranie wyświetli się dodatkowa pozycja nr 3 - Rezydent. Po wyborze tej pozycji i zatwierdzeniu darmowego biletu należy go wydrukować i umieścić za przednią szybą pojazdu. Istnieje możliwość do darmowego czasu dokupić bilet z dopłatą.
  4. Darmowy postój 30 minut możliwy jest tylko do zrealizowania osobiście w parkomatach, zewnętrzne aplikacje mobilne nie obsługują Karty Wyspiarza i Wyspiarza Seniora

Szczegóły, w jaki sposób można otrzymać kartę, dostępne są na stronie www.kartawyspiarza.pl

Autor: BiK UM Świnoujście
comments powered by Disqus