Środa, 18 maja 2022r.

Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Nowe mieszkania na Warszowie

Miasto

Nowe mieszkania na Warszowie

Foto: Inwestor

Kolejny etap budowy zakończony. Oddanie mieszkań do użytku planowane jest na koniec sierpnia br. W inwestycji przy ul. Heleny Modrzejewskiej pozostały jeszcze wolne mieszkania. W ofercie znajduje się szeroki wybór metraży od 25 do 86 metrów kw. Ceny zaczynają się już od 9 600 zł za metr kw.

Dlatego już dziś wybierz z nami swoje nowe wymarzone mieszkanie

Mieszkania posiadają w części parterowej przyległe tarasy, a na pozostałych kondygnacjach przeszklone duże balkony. Ruch kołowy na osiedlu zostanie ograniczony dzięki podziemnej hali garażowej z 24 miejscami postojowymi oraz racjonalnie rozmieszczonym 10 naziemnym miejscom parkingowym na terenie ogrodzonej posesji.

Budynek został tak zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność mieszkań, przestronność części wspólnych - szerokie korytarze, wygodna klatka schodowa, a winda ma zapewnić mieszkańcom komfort i obsłużyć również część podziemną budynku.

W najbliższym sąsiedztwie nie brakuje sklepów, punktów usługowych, placówek ochrony zdrowia, szkół, przedszkoli oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Poczucie komfortu będzie towarzyszyło mieszkańcom na co dzień. Nasze mieszkania to także ciekawa propozycja dla osób szukających atrakcyjnych form lokowania kapitału.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępnych mieszkań w tej inwestycji na naszej stronie www.rittau.pl.

Autor: Inwestor
comments powered by Disqus