Środa, 22 marca 2023r.

Imieniny: Katarzyny, Boguslawa

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za dziewięć dni!

Miasto

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za dziewięć dni!

Foto: Organizator

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za dziewięć dni czyli w niedzielę 29 stycznia. Nasz sztab tradycyjnie zaplanował szereg imprez programowych, które nas do dnia finału doprowadzą.

Kilka słów o tym co się wydarzy w najbliższym czasie:

  • w nadchodzącą sobotę czyli już jutro o godz. 9.00 - V Turniej Piłki Siatkowej o Puchar WOŚP w sali sportowej Uznam Arena,
  • również w sobotę o godz. 17.00 w Hotelu Hampton by Hilton przy ul. Wojska Polskiego odbędzie się Kiermasz WOŚP. Zapraszamy wszystkich serdecznie, bo też jest to gratka dla tych, którzy chcieliby wylicytować złote lub srebrne serduszka naszego sztabu, vouchery, biżuterię, przedmioty o wartości kolekcjonerskiej, bibeloty, słodkości a także zaproszenie do zwiedzania tunelu przed jego otwarciem dla pięcioosobowej grupy przekazane nam przez Urząd Miasta i firmy Porr i Gülermak budujące tunel, 
  • w niedzielę w godz. 15.00 – 18.00 zapraszamy do sali sportowej Uznam Arena wszystkich chętnych do zmierzenia się ze ścianką wspinaczkową na kolejną edycję imprezy pn. WSPINAMY = POMAGAMY.

Przypominamy także, iż trwa akcja honorowego oddawania krwi pn. Kropla Krwi dla WOŚP. Do dziś krew oddało już 120 osób. Korzystając z okazji informujemy, że krew można oddać w Oddziale Terenowym RCKiK przy ul. Mieszka I nr 4 (II piętro). Z uwagi na to, że donację można dokonywać tylko w dniach wtorek, środa i czwartek postanowiliśmy wydłużyć czas trwania akcji do momentu, kiedy nasz sztab otrzyma potwierdzenie rozliczenia kwesty. 

O tym co się wydarzy po niedzieli poinformujemy Państwa wkrótce. Raz jeszcze zapraszamy, bo liczy się każdy grosz. Pamiętajmy, że motto tegorocznego finału brzmi: CHCEMY WYGRAĆ Z SEPSĄ! FINAŁ DLA WSZYSTKICH – MAŁYCH I DUŻYCH!

Zapraszamy i do zobaczenia – SIEMA!

Autor: Sztab 31 finału WOŚP
comments powered by Disqus