Środa, 22 marca 2023r.

Imieniny: Katarzyny, Boguslawa

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / I Ty możesz zostać Prezydentem Świnoujścia...

Miasto

I Ty możesz zostać Prezydentem Świnoujścia...

Foto: BiK UM Świnoujście

Nie wierzysz? To możliwe. I wcale nie trzeba wygrywać wyborów. Wystarczy wziąć udział w aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanej przez świnoujski sztab. Można wylicytować urząd Prezydenta Świnoujścia w dowolnie wybranym dniu 2023 roku. To nie jedyna atrakcja przygotowana przez świnoujski samorząd dla WOŚP. Kolejna to spacer w tunelu jeszcze przed jego oficjalnym otwarciem. 

Kto zasiądzie w prezydenckim fotelu w dowolnie wybranym dniu 2023 roku? Tego dowiemy się po rozstrzygnięciu wyniku aukcji. W poniedziałek 23 stycznia licytowana kwota sięgnęła 6200 złotych za możliwość piastowania stanowiska Prezydenta Miasta. 

Kto da więcej? 

Jeżeli chcesz być choć jeden dzień Prezydentem Świnoujścia i jednocześnie wspomóc tak wspaniałą akcję charytatywną, możesz licytować na aukcji Allegro: allegro.pl/oferta/certyfikat-prezydenta-miasta-swinoujscie.

Zachęcamy również do licytowania zaproszeń na wyjątkowy SPACER TUNELEM POD ŚWINĄ jeszcze przed jego otwarciem. Link: allegro.pl/oferta/spacer-tunelem-pod-swina-w-swinoujsciu-dla-5-osob.

Gwarantujemy 1484 metry niezapomnianych przeżyć na głębokości do 10 metrów pod dnem Świny! Podczas spaceru przewidziana jest sesja zdjęciowa, a po zakończeniu każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy certyfikat. Zapraszamy do licytacji!

Autor: BiK UM Świnoujście
comments powered by Disqus