Niedziela, 16 czerwca 2024r.

Imieniny: Aliny, Benona, Anety

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Kierowcy uważajcie na ulicach Ludzi Morza i Wolińskiej

Miasto

Kierowcy uważajcie na ulicach Ludzi Morza i Wolińskiej

Foto: BiK UM Świnoujście

Wykonawca budowy drogi ekspresowej S3 informuje, że od dziś (piątek 12 maja 2023) od godz. 10:00 wprowadza czasowe zmiany organizacji ruchu na ulicy Wolińskiej i Ludzi Morza. Jezdnia na fragmencie drogi krajowej nr 3 – ul. Wolińskiej zostanie wyłączona z ruchu na odcinku między ulicą Wrzosową a ulicą Ludzi Morza. 

Ruch samochodowy przeniesiony zostanie na tymczasowe jezdnie, zapewnione zostaną również ciągi piesze. 

Natomiast fragment drogi krajowej nr 3 pomiędzy ulicą Ludzi Morza a wjazdem na stację paliw BP będzie jednokierunkowy (ulica Skandynawska). Z odcinka ulicy Ludzi Morza pomiędzy ulicą Barlickiego a ulicą Wolińską na skrzyżowaniu Skandynawska-Ludzi Morza-Wolińska z ulicy Ludzi Morza będzie możliwa jazda wyłącznie w prawo w ulicę Skandynawską. Dojazd do stacji paliw BP z ulicy Wolińskiej odbywał się będzie tymczasową jezdnią przez rondo tunelowe i ul. Duńską (DK3). 

Nie będzie przejezdny również odcinek ulicy Ludzi Morza pomiędzy budowanym rondem południowym a ulicą Wolińską. Wyłączone z obsługi będą oba przystanki „Wolińska-Odra” w pobliżu skrzyżowania z ulicą Wrzosową oraz jeden z przystanków „Ludzi Morza/Łąkowa” – w kierunku ulicy Barlickiego i dworca autobusowego. 

Dla autobusów miejskich (linie 5 i 10) przygotowane będą tymczasowe przystanki na tymczasowej jezdni w pobliżu ulicy Wrzosowej oraz w pobliżu ronda południowego przy ul. Ludzi Morza, a także jeden na ulicy Fińskiej w pobliżu marketu „Biedronka” w kierunku dworca autobusowego. 

Autor: BiK UM Świnoujście
comments powered by Disqus