Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r.

Imieniny: Ludwiny, Wacławy, Anastazji

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Jan Borowski staje do wyścigu o prezydenturę

Miasto

Jan Borowski staje do wyścigu o prezydenturę

Foto: Jan Borowski

Na skrzynkę pocztową otrzymaliśmy informację prasową od radnego Jana Borowskiego dotyczącą nadchodzących wyborów samorządowych. Radny zdecydował się wystartować na urząd Prezydenta Miasta.

Nowe oblicze Świnoujścia: Jan Borowski w wyścigu o prezydenturę

W obliczu nadchodzących wyborów samorządowych, mieszkańcy Świnoujścia stoją na progu zmian, które mogą zaważyć na przyszłości ich miasta. Po latach obserwacji i oczekiwań, społeczność lokalna otrzymała odpowiedź, na którą wielu czekało z niecierpliwością. Jan Borowski radny miasta, postać znana z zaangażowania społecznego i pasji do lokalnych spraw, oficjalnie ogłosił swoją kandydaturę na stanowisko prezydenta Świnoujścia.

W swoim oświadczeniu umieszczonym w mediach społecznościowych Borowski podkreśla potrzebę świeżego spojrzenia na zarządzanie miastem, które przez ostatnie 22 lata kierowane było przez obecną głowę miasta. "Czas na realną i widoczną zmianę" - mówi z przekonaniem, wskazując na potrzebę lidera, który będzie nie tylko sterowaną figurą administracyjną, ale prawdziwym reprezentantem mieszkańców, blisko ich codziennych spraw i wyzwań.

Jego kandydatura wydaje się być odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie mieszkańców Świnoujścia na lidera, który jest gotów wyjść poza gabinet i bezpośrednio angażować się w życie społeczne. Borowski obiecuje przynieść do miasta coś więcej niż tylko polityczne obietnice - zaangażowanie, energię, pasję oraz empatię, które mają być fundamentem jego podejścia do zarządzania miastem.

Zaangażowanie Borowskiego w lokalną społeczność i jego obietnica skupienia się na realnych problemach mieszkańców sugerują, że jego prezydentura mogłaby oznaczać nową erę dla Świnoujścia. Wizja miasta kierowanego przez prezydenta, który jest "blisko naszych spraw", wydaje się być bliska idei samorządności, gdzie decyzje są podejmowane z myślą o dobru wspólnym.

Borowski zapowiada, że wkrótce przedstawi zarówno komitet wyborczy, jak i program, który będzie prowadził przez kampanię wyborczą. Ta zapowiedź budzi ciekawość i oczekiwanie na konkretne propozycje, które mają przyciągnąć mieszkańców do wspólnego działania i decydowania o przyszłości miasta.

Apelując do mieszkańców, by dołączyli do jego inicjatywy, Jan Borowski stawia na otwartość, dialog i współpracę. "Dołącz do nas, jeśli uważasz, że zmiana jest potrzebna" - tymi słowami zwraca się do każdego, kto marzy o Świnoujściu, które rozwija się w harmonii z potrzebami jego mieszkańców.

W nadchodzących tygodniach mieszkańcy Świnoujścia będą mieli okazję bliżej poznać Jana Borowskiego oraz jego wizję miasta. Czy ta nowa kandydatura okaże się tym, czego potrzebuje Świnoujście, aby wkroczyć w nową erę rozwoju i społecznego zaangażowania? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niebawem, gdy kampania nabierze tempa, a mieszkańcy wybiorą swojego nowego lidera.

Autor: scie24 / Jan Borowski
comments powered by Disqus