Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r.

Imieniny: Ludwiny, Wacławy, Anastazji

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Takich Walentynek jeszcze w Świnoujściu nie było!

Miasto

Takich Walentynek jeszcze w Świnoujściu nie było!

Foto: Wspólne Wyspy

Takich Walentynek jeszcze w Świnoujściu nie było! Kilkadziesiąt par ze Świnoujścia  skorzystało z tajemniczego zaproszenie Kupidyna – niespodzianka okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Wydarzenie zaanonsował film z tajemniczym Kupidynem, który odwiedził Świnoujście. Warto dodać,  że relacje  z Bożkiem Miłości, który przechadza się po mieście  i zapowiadał w języku kupidyńskim niespodziankę obejrzało blisko 20 000 osób!

Gdy w umówionym terminie na Placu Wolności pojawiało się kilkadziesiąt par podjechały autobusy, które zabrały zakochanych w tajemniczą podróż! Ta zakończyła się w Hotelu Hamilton, w którym na mieszkańców czekała muzyka na żywo, słodki poczęstunek i różne niespodzianki. Uczestnicy nie kryli zaskoczenia finałem niespodzianki.

Takie imprezy w naszym mieście powinny odbywać się cyklicznie - mówiła Pani Aldona, która na walentynkowy wieczór zabrała swojego… pieska! Młoda Para - Piotr i Magda - żałowali, że na niespodziankę nie zdążyli przyjechać ich znajomi. –  Nikt kto z nami jechał autobusem nie spodziewała się takiego pięknego finału imprezy. Pan Adamowi, który na wieczór wybrał się ze swoją ukochana małżonką, z którą jest już prawie 40 lat – nie krył radości z wygranej w konkursie nagrody. –To druga w moim życiu!  Pierwsza to 10 zł w totolotka.

Świnoujście potrzebuje zmian - także w strefie społecznej i kulturalnej - mówi Joanna Agatowska, liderka „Wspólnych Wysp”, która zorganizowała wydarzenie – Przy współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami i społecznikami oraz  mocnym wsparciu samorządu nasze miasto może tętnić prawdziwym , kulturalnym i rozrywkowym życiem przez cały rok- dodaje. Podkreśla, że oferta powinna być skierowana do każdej grupy wiekowej i zapowiada kolejna niespodziankę - tym razem dedykowaną młodzieży. I to za kilkanaście dni.

Autor: Wspólne Wyspy
comments powered by Disqus