Sobota, 25 maja 2024r.

Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Takiej imprezy w Świnoujściu nie było już dawno!

Miasto

Takiej imprezy w Świnoujściu nie było już dawno!

Foto: Wspólne Wyspy

Świnoujska promenada ożyła, a światła stroboskopów rozświetliły całą okolicę. Mieszkańcy bawili się w rytm muzyki techno zaserwowanej przez DJ Anastazję i DJ Prozaka . Ta impreza to był prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Wydarzenie przyciągnęło prawdziwe tłumy. Plac przed Muszlą Koncertową został zapełniony niemal w całości, a wśród uczestników poza młodzieżą nie zabrakło rodzin z dziećmi, a nawet seniorów. Koncert trwał blisko 4 godziny i odbywał się w radosnej i bardzo bezpiecznej atmosferze. Profesjonalna oprawa sceniczna i zaangażowanie artystów połączone z entuzjazmem publiczności - czy jest lepszy przepis na sukces?

DJ Anastazja nie ukrywa, że koncert w Świnoujściu został zorganizowany jako gest przyjaźni i wsparcia dla Joanny Agatowskiej i mieszkańców Świnoujścia! Anastazja urodziła się i wychowała w naszym mieście, a od wielu lat mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii. – Ale kocham Świnoujście i chce by się pięknie rozwijało! Joanna jako prezydent jest tego gwarancją! – powiedziała nam Anastazja Iwańczyk. DJ Anastazja przyjechała na koncert ze swoim partnerem DJ Prozackiem, razem grali świetne remiksy muzyki z lat 90 i 2000.

- Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i tak
tłumnie przyszli by z nami spędzić ten wieczór - mówi Joanna Agatowska, organizatorka
koncertu, kandydat na prezydenta Świnoujścia i liderka grupy Wspólne Wyspy. - Te tłumy to
najlepszy dowód na to, że w Świnoujściu tego typu wydarzenia powinny odbywać się przez cały rok - w muszli koncertowej, amfiteatrze, Sali MDK. Marzą mi się koncerty muzyki POP, czy techno, które można przecież zorganizować np. na terenie pomiędzy Przytorem, a Karsiborem, może porozumiemy się co do lokalizacji ze stroną niemiecką, ale tak żeby głośna muzyka nie przeszkadzała mieszkańcom. Ale bardzo ważne są także Festiwale Muzyki Organowej czy inne, prestiżowe wydarzenia artystyczne. Powtórzę - przez cały rok, a nie tylko w sezonie letnim – dodaje Agatowska.

Sobotni koncert Techno Party Common Islands sfinansowany został ze środków komitetu
wyborczego wyborców, którego liderką jest Joanna Agatowska - dla wszystkich uczestników event był za darmo. Mogliśmy w ramach kampanii wydrukować całe mnóstwo ulotek – ale wspólnie uznaliśmy, że wolimy zrobić coś fajnego dla mieszkańców i wyszła nam fantastyczna impreza w zasadzie dla wszystkich, bo bawiło się i starsze i młodsze pokolenie świnoujścian. To co nas bardzo pozytywnie zaskoczyło jako organizatorów to, że uczestnicy imprezy pozostawili porządek i nie było żadnych problemów w trakcie imprezy. Dziękuję świnoujścianie!

16 marca na mieszkańców czeka kolejna niespodzianka przygotowana przez społeczników z „Wspólnych Wysp”.

Szczegóły już niedługo!

Autor: Wspólne Wyspy
comments powered by Disqus