Sobota, 25 maja 2024r.

Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Bambetlowy Market czyli less waste

Wydarzenia

Bambetlowy Market czyli less waste

Foto: Organizator

Nasz pomysł jest prosty. Jeśli masz czegoś za dużo lub nie korzystasz - przekaż dalej . Less waste to dążenie do polepszenia stanu środowiska, a także sposób na oszczędność pieniędzy i wydajne korzystanie z dostępnych zasobów.

Czy masz w domu bambetle? Zapewne!

Bambetle - inaczej to rzeczy osobiste, manatki, manele, klamoty, graty, rupiecie, starzyzna. 

Każdy ma je w domu, często leżą nieużywane, zagracają… Dla właściciela mogą wydawać się bezużyteczne, ale komuś innemu mogą okazać się bardzo przydatne, ba komuś mogą upiększyć jego dom. Dlatego, w dobie nadmiaru wszystkiego, zachęcamy do bezgotówkowej wymiany niepotrzebnych rzeczy.

Czasem warto coś komuś przekazać, niż zwyczajnie wyrzucić… Chronimy w ten sposób środowisko, w którym żyjemy oraz uczymy dobrych postaw.

Zachęcamy wszystkich, którym nie jest obojętny los naszego środowiska i swoich bambetli, aby przyszli na pierwszy taki market i dali szansę na nowe życie swoim bambetlom.

KSIĄŻKI / PŁYTY / PLANSZÓWKI/ ZABAWKI / ODZIEŻ / STAROCIE / SKORUPY/ KURZOŁAPKI I INNE ZALEGAJĄCE WAM PRZEDMIOTY

SWOJĄ INICJATYWĄ CHCEMY WESPRZEĆ DZIAŁALNOŚĆ LOKALNEJ FUNDACJI, KTÓRA RÓWNIEŻ DZIAŁA W MYŚL ZASADY „NO WASTE” PROWADZĄC JADŁODZIELNIE I PUNKT ŻYWNOŚCI. 

Dlatego równocześnie odbędzie się market ciast. Za wrzut do puszki będziecie mieli okazję spróbować pysznych wypieków, a my Was poczęstujemy kawą lub herbatą.

WYMIEŃ / ODDAJ / WESPRZYJ DZIAŁALNOŚĆ FUNDACJI  ZA WRZUT DO PUSZKI

Osoby zainteresowane wystawieniem swoich bambetli proszone są o kontakt:

EWA – 604 756 877
KAROLINA – 506 032 352

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych 16.03.2024 do Centrum Spotkań i Inicjatyw Społecznych Piekarnia 44, ul. Chrobrego 22, w godz. 10.00 -16.00

Więcej informacji: Facebook

Autor: Organizator
comments powered by Disqus