Środa, 17 października 2018r.

Imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Praca

Praca na pół etatu w sklepie z bielizną w pasażu CENTRUM w Świnoujściu

Praca na pół etatu. Przyjmę do pracy osobę w charakterze ekspedientki w sklepie z bielizną. Kontakt i szczegółowe informacje pod nr 603194120

Kontakt: 603194120

zatrudnimy pracowników

"Uzdrowisko Świnoujście" S.A. zatrudni kelnerkę i pokojową. Wymagania: doświadczenie zawodowe, aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarnych.

Kontakt: 500258867

KURIER/PRZEWOŹNIK GEIS

Grupa Geis to niemiecka firma logistyczna istniejąca na rynku od ponad 20 lat zapewniająca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie transportu. Jesteśmy jedną z wiodących firm transportowych i logistycznych w Europie Środkowej. Aktualnie zapraszamy do współpracy: PRZEWOŹNIKÓW / KURIERÓW na rejony: – Świnoujście -Resko,Płoty, Gryfice • Posiadających auta typu BUS, • Dyspozycyjnych, • Ukierunkowanych na długofalową współpracę, • Prowadzących działalność gospodarczą. Oferujemy: • TERMINOWE PŁATNOŚCI wypłacane co 14 dni, • Praca od poniedziałku do piątku, • System bezpłatnych szkoleń przygotowujących do pracy. • Korzystne warunki oraz ciągłość współpracy, • Możliwość zwiększenia potencjału Państwa firmy wraz z naszym dynamicznym wzrostem, PŁACIMY ZA KAŻDĄ PACZKĘ DORĘCZONĄ/ODEBRANĄ (SYSTEM PACZKOWY). Dla zainteresowanych Przewoźników istnieje możliwość budowania teamów – stała obsługa kilku tras.

Kontakt: 510 030 927

Specjalista ds. Rezerwacji Promowych

Główne obowiązki: • Operacyjna obsługa zleceń spedycyjnych od Klientów (w tym Agentów Zagranicznych), • Weryfikacja, przyjmowanie, rejestrowanie zleceń, dobór dostawców i zlecanie usług podwykonawcom, • Fakturowanie usług, alokowanie dokumentów kosztowych, kompletowanie i archiwizacja dokumentacji, • Nadzór nad realizacją zlecenia spedycyjnego, • Budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji biznesowych z Klientami (w tym Agentami Zagranicznymi), • Prowadzenie operacyjnej windykacji należności (płatności handlowych), • Realizacja innych zadań postawionych przez kierownictwo PEKAES SA, a wynikających z niezbędnych działań doraźnych leżących z interesie Spółki. Oczekiwania: • Wyksztalcenie minimum średnie (mile widziane Kierunki Logistyka i Transport), • Komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie, • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, • Doskonała organizacja pracy własnej, dokładność i skrupulatność, • Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu, • Umiejętność pracy w zespole, • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Kontakt: [email protected]

Kucharz

Hotel Trzy Wyspy poszukuje do swojego zespołu kucharza. Do Twoich zadań będzie należało przygotowywanie posiłków na bufet. W każdy piątek przygotowujemy dla gości kolacje z kuchni świata lub kontynentu. Każdy z naszych pracowników może korzystać po pracy z basenu, jacuzzi, strefy saun, wypoczywalni oraz siłowni. Mamy preferencyjne zniżki na usługi i produkty w hotelu. Zadzwoń a udzielimy Ci więcej informacji i umówimy się na spotkanie. Możesz wtedy zobaczyć miejsce pracy i zespół.

Kontakt: 91 884 00 10; 883 391 543

Praca Cieśla szalunkowy i pomocnik - Niemcy - Pilne

Prywata firma, z siedzibą w Warszawie, działającą w branży budowlanej od ponad czternastu lat poszukuje pracowników na stanowisko: Cieśla szalunkowy oraz pomocnik Miejsce pracy: Niemcy – Norymberga (okolice Furth) Zadania: -Praca na systemach szalunkowych Co zapewniamy: -zatrudnienie na umowę o pracę i ubezpieczenie ZUS -wynagrodzenie dla fachowca 14,95 euro brutto / h, pomocnik – 11,50 euro brutto -stabilną i długoterminową współpracę -zakwaterowanie oraz przejazdy po stronie firmy -narzędzia i odzież -możliwość pobrania zaliczek Co wymagamy: -doświadczenie na stanowisku Cieśli lub pomocnika Cieśli -30 dni odprowadzonych składek zdrowotnych do ZUS-u -chęć do pracy Skontaktuj się z Aloną +48 518-200-962 (napisz SMS i oddzwonię!!!) prześlij swoje CV na e-mail: [email protected] www.pracownicybudowlani.pl Numer wpisu do rejestru 13471

Kontakt: 730204504

Recepcjonista/ka z j. niemieckim

Hotel Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje do swojego zespołu uśmiechniętego/tej recepcjonisty/ki. Obowiązki: rejestrowanie i wyrejestrowywanie gości, udzielanie informacji, dokonywanie rezerwacji, obsługa kasy fiskalnej oraz systemu hotelowego. Praca stała zmianowa. Mile widziane wykształcenie wyższe lub średnie, miłe usposobienie, umiejętności budowania pozytywnych relacji z gośćmi hotelowymi. Warunek konieczny: znajomości j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Znajomość j. angielskiego i doświadczenie w zawodzie będzie atutem. Nie wymagamy doświadczenia. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy, szkolenia zawodowe, branżowe i językowe. Możliwość zakwaterowania. Nasi pracownicy mogą korzystać ze strefy aqua center, sali fitness nieodpłatnie oraz posiłków pracowniczych w preferencyjnych cenach. Na aplikacje (CV+list motywacyjny) ze wskazaniem stanowiska pracy oczekujemy pod adresem: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt: 918840010

Pani Pokojowa

VacationClub to nowatorski startup. Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz oferowanie Gościom naszych wyjątkowych apartamentów wakacyjnych z usługami hotelowymi w najpiękniejszych polskich kurortach. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pani pokojowa Miejsce pracy: Świnoujście Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie apartamentów. Od kandydatów oczekujemy: ◾pozytywnego usposobienia ◾zaangażowania w pracy ◾samodzielności i umiejętności dobrej organizacji czasu pracy ◾mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, NA KTÓRE SKŁADA SIĘ WYNAGRODZENIE ZASADNICZE ORAZ DODATKOWA PREMIA ◾stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę ◾elastyczne godziny pracy ◾możliwość pracy w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie ◾możliwość zdobycia doświadczenia w branży hotelarskiej/turystycznej ◾możliwość rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV drogą e-mailową. [email protected] lub telefon: 663 412 415 Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vacation Club 2 Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie , zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta”.

Kontakt: [email protected] lub telefon: 663 412 415

Kelner-Barman

Do zespołu Hotelu Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Kelner - Barman. Dołącz do nas  Obowiązki: obsługa gości hotelowych w restauracji hotelowej i barze oraz w Keja Bar. Mile widziane wykształcenie średnie lub zawodowe, znajomości j. niemieckiego, uczciwość i sumienności, wysokiej kultury osobistej. Doświadczenie w zawodzie nie jest wymagane. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy, pracę w młodym energicznym zespole, szkolenia zawodowe, branżowe i językowe. Nasi pracownicy mogą korzystać ze siłowni, strefy saun, wypoczywalni i basenu nieodpłatnie. Jak również z posiłków i noclegów po preferencyjnych cenach. Na aplikacje (CV+list motywacyjny) ze wskazaniem stanowiska pracy oczekujemy pod adresem: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt: 918840010

F&B Supervisor

Do zespołu Hotelu Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko F&B Supervisor. Dołącz do nas  Obowiązki: wsparcie kierownika gastronomii podczas koordynacji zespołu w dziale gastronomii (restauracja, Keja Bar, eventy i bankiety itp.) Mile widziane wykształcenie średnie lub zawodowe, znajomości j. niemieckiego, uczciwość i sumienności, wysokiej kultury osobistej. Warunek konieczny: doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok oraz wysoka kultura osobista. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy, pracę w młodym energicznym zespole, szkolenia zawodowe, branżowe i językowe. Nasi pracownicy mogą korzystać ze siłowni, strefy saun, wypoczywalni i basenu nieodpłatnie. Jak również z posiłków i noclegów po preferencyjnych cenach. Na aplikacje (CV+list motywacyjny) ze wskazaniem stanowiska pracy oczekujemy pod adresem: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt: 918840010