Wtorek, 14 sierpnia 2018r.

Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Praca

zatrudnimy recepcjonistkę i pokojową

"Uzdrowisko Świnoujście" S.A. zatrudni: recepcjonistkę i pokojową. Wymagania: doświadczenie zawodowe, znajomość języka niemieckiego (dot. recepcjonistki) oraz aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarnych.

Kontakt: 500258867

Zlecę wykonanie tynków

Zlecę wykonanie tynków w ilości ponad 3000 m2 w budynku znajdującym się w Świnoujściu. Oferty cenowe wraz z numerem kontaktowym proszę kierować na adres [email protected] Niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem.

Kontakt: [email protected]

Pokojowa

Villa Anna Lisa poszukuje pokojowej. Praca całoroczna w oparciu umowę o pracę. CV prosimy przysyłać na adres [email protected]

Kontakt: 601389577

ZATRUDNIĘ KASJERA WALUTOWEGO

Zatrudnię na stanowisko Kasjera Walutowego,najlepiej osobę w wieku przedemerytalnym lub emerytalnym, o miłej aparycji, wysokiej kulturze osobistej. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Wymagane wykształcenie min.średnie, kurs kasjera walutowego, zaświadczenie o niekaralności,podstawowa obsługa komputera, podstawowa znajomość języka niemieckiego. Proszę o przesyłanie CV na adres: [email protected] Wszelkie informacje w godz 12-19 ,tel.609-025-470

Kontakt: 609025470

Sprzedawca "BIG STAR LIMITED" Świnoujście, Galeria Corso

"BIG STAR LIMITED” to polska Firma odzieżowa. Obecnie posiada ponad 260 sklepów w kraju i zagranicą, konsekwentnie rozwijając sieć sprzedaży. Przede wszystkim jednak „BIG STAR LIMITED” to ludzie; ambitni, zaangażowani i pełni pasji. To osoby nie bojące się podejmować nowych wyzwań. Zostań jednym z Nas. Dołącz do Naszego zespołu. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPRZEDAWCA Miejsce pracy: Świnoujście, Galeria Corso. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: • bezpośrednią obsługę klienta zgodnie ze standardami Firmy Big Star Limited, • obsługę stanowiska kasowego, • dbanie o wygląd i wystrój salonu, • bieżące uzupełnianie asortymentu sprzedawanego towaru. Oczekujemy: •łatwości nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem, •umiejętności pracy w zespole, •znajomości obsługi kasy fiskalnej oraz kart płatniczych, •mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta. Oferujemy Tobie: • umowę o pracę, • atrakcyjne wynagrodzenie, • elastyczne godziny pracy, • indywidualną ścieżkę rozwoju, • pracę dla znanej marki, • zniżki na nasze produkty, dofinansowany pakiet Multisport, • szkolenia sprzedażowe. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV). Prosimy w temacie e-maila wpisać: SPRZEDAWCA ŚWINOUJŚCIE.

Kontakt: [email protected]

Recepcjonista/ka Spa z j. niemieckim

Hotel Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Recepcjonista/ka Spa Obowiązki: udzielanie informacji na temat świadczonych usług w strefie spa, dokonywanie rezerwacji zabiegów, obsługa kasy fiskalnej oraz systemu komputerowego. Praca stała. Mile widziane wykształcenie wyższe lub średnie, miłe usposobienie, umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami spa. Warunek konieczny znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Znajomość j. angielskiego i doświadczenie w zawodzie będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, miłą atmosferę w młodym energicznym zespole, szkolenia zawodowe, branżowe i językowe, system premiowy. Nasi pracownicy mogą korzystać ze strefy aqua center, sali fitness oraz posiłków pracowniczych a także ubezpieczenia grupowego. Na aplikacje (CV+list motywacyjny) ze wskazaniem stanowiska pracy oczekujemy pod adresem: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt: 918840010

Sprzedawca/Świnoujście

Stokrotka Sp. z o. o. – jesteśmy siecią handlową obecną na Polskim rynku od ponad 20 lat. Wypracowaliśmy pozycję jednego z liderów branży detalicznej i nadal dynamicznie się rozwijamy. Obecnie poszukujemy pracowników do naszych sklepów w Świnoujściu. U nas możesz pracować na: - stanowisku kasowym oraz sali sprzedaży - stoisku mięso-wędliny-sery-garmaż gdzie będziesz: - obsługiwać klienta zgodnie ze standardami firmy - dbać o ekspozycję towaru oraz czystość i porządek na stanowisku pracy Naszym pracownikom oferujemy: -Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -Wymiar etatu dopasowany do Twoich możliwości (cały lub część etatu) -Wynagrodzenie zawsze w terminie -Szkolenie wdrożeniowe – jeżeli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy -Możliwość awansu wewnętrznego (80% naszych kierowników to osoby z awansu wewnętrznego) -Pakiet socjalny: bony zakupowe na święta, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego Oczekujemy od Ciebie: -Umiejętności pracy w zespole -Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym -Mile widziane aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych -Orzeczenia o niepełnosprawności (jeśli dotyczy) Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV na adres [email protected] z dopiskiem Sprzedawca/Świnoujście.  Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „Stokrotka” spółka z o. o. siedzibą w Lublinie (adres: ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin) w celu wykorzystania ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez „Stokrotka” spółka z o.o.”. Informujemy, że bez Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych aplikacja nie będzie rozpatrywana. Pełną informację odnośnie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdziecie Państwo na stronie kariera.stokrotka.pl w punkcie Ochrona Danych Osobowych.

Kontakt: 502004314

Fizjoterapeuta

Hotel Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko fizjoterapeuta. Dołącz do nas :) Obowiązki: wykonywanie zabiegów fizykalnych oraz z zakresu kinezyterapii, aktywna sprzedaż zabiegów z oferty hotelowej, dbałość o jakość wykonywanych usług. Poszukujemy osoby z wykształceniem z zakresu fizjoterapii (mile widziane studia wyższe i dodatkowe kursy z zakresu masażu, fizjoterapii, terapii manualnej), zarejestrowanej w KIF, optymistycznej i uśmiechniętej, która posiada umiejętność indywidualnej pracy z pacjentem, umiejętność pracy w zespole, komunikatywnej. Mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy, ciekawą pracę w dynamicznym zespole, możliwość rozwoju, szkolenia branżowe i językowe. Na aplikacje (CV+list motywacyjny) ze wskazaniem stanowiska pracy oczekujemy pod adresem: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt: 918840010

Kelner/ka

Hotel Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko kelner/ka. Poszukujemy osoby na stałe lub dorywczo (studenci i uczniowie na weekendy). Możemy dopasować grafik do Twoich zajęć. Na ww stanowisku będziesz się zajmował/a obsługą gości w restauracji hotelowej, nakrywaniem stolików, przyjmowaniem zamówień, polerowaniem sztućców oraz dbaniem o czystość i estetykę restauracji i bufetu. Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą o miłym usposobieniu, potrafisz zdobyć zau-fanie klienta czekamy na Ciebie  Jeżeli zdecydujesz się na pracę w naszym Teamie możesz liczyć na dobre warunki pra-cy, stabilność, zgrany zespół i jego wsparcie. Jeżeli nigdy nie pracowałeś w gastrono-mii wprowadzimy Cię i przeszkolimy. Każdy z naszych pracowników może korzystać bezpłatnie z strefy Aqua Center oraz Sali fitness. Zadzwoń lub przyjdź a udzielimy Ci niezbędnych informacji. 91 884 00 10 [email protected]

Kontakt: 918840010

Recepcjonista/ka

Hotel Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje do swojego zespołu uśmiechniętego/tej recepcjonisty/ki. Obowiązki: rejestrowanie i wyrejestrowywanie gości, udzielanie informacji, dokonywanie rezerwacji, obsługa kasy fiskalnej oraz systemu hotelowego. Praca stała zmianowa. Mile widziane wykształcenie wyższe lub średnie, miłe usposobienie, umiejętności budowania pozytywnych relacji z gośćmi hotelowymi. Warunek konieczny: znajomości j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Znajomość j. angielskiego i doświadczenie w zawodzie będzie atutem. Nie wymagamy doświadczenia. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy, szkolenia zawodowe, branżowe i językowe. Możliwość zakwaterowania. Nasi pracownicy mogą korzystać ze strefy aqua center, sali fitness oraz posiłków pracowniczych. Na aplikacje (CV+list motywacyjny) ze wskazaniem stanowiska pracy oczekujemy pod adresem: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt: 918840010