Wtorek, 19 października 2021r.

Imieniny: Ziemowita, Jana, Pawła

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Praca

Zatrudnie pracownika administracyjnego

Zatrudnimy pracownika administracyjnego z wykształceniem minimum średnim do pracy w stacjonarnym biurze. Zapewniamy podstawowe przeszkolenie, elementarne wdrożenie w wykonywanie obowiązków pensje 3600 netto miesięcznie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Gwarantujemy umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia, pracę w miłym, młodym zespole od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 oraz ciepły posiłek w pracy. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego lub CV na adres: goldprofessionwork@gmail.com

Kontakt: goldprofessionwork@gmail.com

Praca - kierowca taxi

Oferujemy pracę dla kierowców z prawem jazdy kat. B w Świnoujściu. System zmianowy, nowy samochód na wyłączność, elastyczny grafik, dobre warunki finansowe. Mile widziane osoby doświadczone. Wymagane są: - dokument tożsamości - prawo jazdy kat. B (min. rok) - zaświadczenie o niekaralności - wykonanie badań psychologicznych i lekarskich na kierowcę TAXI (oferujemy pomoc w ich wykonaniu). Kontakt w wiadomości prywatnej.

Kontakt: 510097437

Praca - kierowca taxi

Oferujemy pracę dla kierowców z prawem jazdy kat. B w Świnoujściu. System zmianowy lub samochód na wyłączność, elastyczny grafik. Praca od maja 2021. Wymagania: - dokument tożsamości - prawo Jazdy Kat. B (min. rok) - zaświadczenie o niekaralności - wykonanie badań psychologicznych i lekarskich na kierowce TAXI (oferujemy pomoc w ich wykonaniu). CV proszę wysyłać poprzez portal Lento. Proszę o kontakt - nr tel. 510097437.

Kontakt: 510097437