Wtorek, 25 czerwca 2019r.

Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Region / Zapłacą za zwiedzanie naszego regionu. Kto wygra konkurs?

Praca marzeń czeka

Zapłacą za zwiedzanie naszego regionu. Kto wygra konkurs?

Foto: Łukasz Makowski / wzp24.pl

Trwa rekrutacja na wyjątkowe stanowisko. Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki szuka blogera, który spędzi 30 dni w wyjątkowych miejscach na Pomorzu Zachodnim. Przez cały wrzesień wybrana osoba będzie żyła na koszt Organizatorów. Pracodawca na koniec akcji przeleje dodatkowo wynagrodzenie za ciężko wykonaną pracę.

Główne zadanie blogera to dzielenie się wrażeniami na specjalnie stworzonej stronie internetowej (www.azpomorze.pl) oraz z obserwującymi na Facebooku, Twitterze i Youtube.

Pomorze Zachodnie to nie tylko piasek i wrześniowe nie najcieplejsze morze. Akcja ma pomóc odkryć blogerowi dziesiątki miejsc, które sprawią, że jego wypoczynek będzie podobny do tych, których szuka w odległych miejscach w Polsce i na świecie. Czytelnicy zobaczą ten region Polski z innej, mniej znanej perspektywy, ale za to bardzo atrakcyjnej.

Akcja objęta jest m.in. Honorowym Patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej.

"To ciekawa i oryginalna inicjatywa" - mówi prezes POT Rafał Szmytke. "Jestem przekonany, że realizacja tego projektu przyczyni się do większej promocji atrakcji turystycznej tego regionu Polski" - dodaje.

Ogłoszenie od dziś dostępne jest na stronie portalu Praca.pl – Partnera Rekrutacyjnego „Aż Po Morze". Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do 17 sierpnia, a początek akcji planowany jest na 1 września.

"Szukamy osoby, która ma unikalny sposób opisywania rzeczywistości, ma doświadczenie w prowadzeniu bloga i portali społecznościowych" – tłumaczy Wojciech Heliński, prezes Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Turystyki.

Lista atrakcji i miejsc noclegowych będzie uzupełniana na stronie akcji www.azpomorze.pl. Organizatorzy zafundują blogerowi aktywne formy spędzania czasu. Będzie windsurfing, kitesurfing, golf, nurkowanie, wyprawa na połów dorsza, relaks w SPA, obserwacje astronomiczne, jazda konno, zabawa na promie, będą narty wodne, spływy kajakowe i dużo innych atrakcji.

Będzie się działo!

Autor: ZART
comments powered by Disqus