Sobota, 11 lipca 2020r.

Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Region / Po Ferrari do Szczecina!

Nowa oferta dealera samochodowego.

Po Ferrari do Szczecina!

W salonie będzie można nabyć najnowsze modele aut z Maranello.

Foto: Bartek Wutke

Już wkrótce przy ul. Wojska Polskiego zostanie otwarty salon samochodowy włoskiego producenta sportowych samochodów. Przygraniczny Szczecin to doskonała lokalizacja dla takiego przedsięwzięcia.

Dotychczas w Polsce dostępne były dwa salony Ferrari. Jeden w Katowicach a drugi przy warszawskim Nowym Świecie. Ten drugi od dłuższego czasu zbierał nagrody dla najlepszego salonu. Jednak w Warszawie nastąpiło już przesycenie samochodami z Włoch.

Dlatego jego właściciele zdecydowali się o przeniesieniu salonu na zachód Polski. Liczą na to, że szczeciński salon przyciągnie, oprócz klientów zachodniopomorskiego i lubuskiego, także gości z Niemiec. Co prawda w Berlinie istnieje salon, ale ten w Polsce na pewno będzie miał konkurencyjne ceny.

Obecnie w salonie można zobaczyć Ferrari California, które zostanie wprowadzone na polski rynek lada chwila czy bardzo popularne 458 Italia. Właściciele liczą na to, że w ramach promocji nowego lokalu, włoska centrala zdecyduje się na zorganizowanie eventu z udziałem Fernando Alonso albo Kimiego Raikonnena, kierowców fabrycznego teamu Formuły 1.

Takie wydarzenie z całą pewnością przyciągnie rzesze potencjalnych klientów.

Ceny samochodów Ferrari wahają się od 800 tysięcy do 1200 tys. W związku z otwarciem nowego salonu kupcy mogą liczyć na poważne rabaty.

Zapraszamy

Autor: Bartek Wutke
comments powered by Disqus