Czwartek, 7 grudnia 2023r.

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Region / Startuje Summer Kite Festiwal

Międzyzdroje

Startuje Summer Kite Festiwal

Foto: scie24/archiwum

Muzyka, adrenalina i kitesurfing - tak zapowiada się ostatni weekend wakacji w Międzyzdrojach. Sportowe emocje i zapierające dech w piersiach akrobacje to wizytówka Summer Kite Festival. Impreza wraca nad Bałtyk, pokazując siłę wody, wiatru i latawców, które od 26 do 28 sierpnia wypełnią niebo nad hotelem Vienna House Amber Baltic.

Obecność światowej czołówki kite’owców jest gwarancją niezapomnianych emocji. W tym roku zostanie rozegrany finał Pucharu Polski w Kite TwinTip Racingu (w kategorii: junior, senior, master) oraz dodatkowo tradycyjnie Freestyle. - Festiwal jest nie lada gratką nie tylko dla zawodników, ale także dla plażowiczów mogących w ciągu dnia oglądać niezwykłe akrobacje z lądu, a wieczorami bawić się w sportowym gronie - podkreśla Wojciech Gągorowski, organizator wydarzenia.

Podczas 2 dni będzie można korzystać z atrakcji stref KITE ZONE, ACTIVE ZONE, FUN&MUSIC ZONE. Testy sprzętu kitesurfingowego, konkursy, turnieje, pokazy instruktażowe kitesurfing’u i rozmowy z ekspertami to kolejne punkty festiwalowych wydarzeń towarzyszących. Nie zabraknie również zabaw i konkursów inspirowanych kultowym serialem „Słoneczny patrol”.

Więcej informacji można znaleźć na: www.summerkitefestival.pl i na profilu na FB: www.facebook.com/SummerKiteFestival

 

Autor: Alicja Myśliwiec
comments powered by Disqus