Środa, 24 lipca 2024r.

Imieniny: Kingi, Krystyny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Region / Popołudniowe fajerwerki i noce szaleństwa

Sylwestrowe atrakcje na wyspie

Popołudniowe fajerwerki i noce szaleństwa

Foto: pixabay.com

Ponad połowa Polaków spędzi dzisiejszy wieczór w rodzinnym gronie, z telewizyjnym Sylwestrem w tle. Jeśli nie wybieracie się na wielki bal, zapewne zainteresują Was lokalne imprezy pod chmurką. A dzieje się sporo na wyspie.

Świnoujście

Tradycyjnie w sobotę  5-kilometrowy parkrun po Parku Zdrojowym wystartuje o godzinie 9:00. Natomiast Klub Biegacza Jogging po raz 18 zorganizuje Bieg Sylwestrowy. Na 10 - kilometrowy bieg po plaży i promenadzie można zapisywać się od godz. 11:00, a kibicować od godz. 12:00. 

Miejski Sylwester ponownie odbędzie się na plaży. O godzinie 23:00 rozpocznie się zabawa z DJ-em, o północy, po złożeniu tradycyjnych życzeń, spektakl pirotechniczno-laserowy.

Cesarskie Uzdrowiska 

Od środy w Heringsdorfie trwa jarmark zimowy. Na sylwestrowe popołudnie organizatorzy przygotowali atrakcje dla całej rodziny. O godz. 11:30 ruszą animacje dla najmłodszych. Pokaz fajerwerków zaplanowany jest na godz. 17:00 na boisku po prawej stronie od mola.

O północy sztuczne ognie przywitają 2017 rok nie tylko na naszej plaży. Fajerwerki polecą w niebo również z molo w Ahlbecku, Heringsdorfie i Bansinie. Zapowiada się piękny spektakl na naszym skrawku Bałtyku!

Autor: scie24
comments powered by Disqus