Sobota, 26 maja 2018r.

Imieniny: Filipa, Pauliny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Służba zdrowia / Święto zdrowia w Świnoujściu

Wydarzenia

Święto zdrowia w Świnoujściu

Foto: arch.

W niedzielę, 21 maja w Świnoujściu już po raz kolejny odbędzie się wystawa EXPO Zdrowie. To znakomita okazja do sprawdzenia ogólnej kondycji organizmu, spróbowania przysmaków zdrowej kuchni i dobrej zabawy w gronie rodziny i przyjaciół. Na święto zdrowia zapraszają wolontariusze lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Na ośmiu stanowiskach będzie można nieodpłatnie wykonać podstawowe badania profilaktyczne, odpocząć na stoisku z masażem, poznać znaczenie wody dla organizmu, skosztować pysznych zdrowych potraw. Wyniki badań będzie można skonsultować z promotorem zdrowia lub dietetykiem.

Tradycja EXPO Zdrowie sięga lat 80. ubiegłego wieku. Inicjatywa znana jest na całym świecie. W Polsce wystawa miała premierę w 2010 roku. Od tego czasu odbywa się cyklicznie w wielu polskich miastach, m.in. w Wiśle, Skoczowie, Szczecinku, Gdańsku. Do Świnoujścia zawita po raz drugi.

Wystawa EXPO Zdrowie odbędzie się w niedzielę, 21 maja, w godzinach 10–15 na Placu Słowiańskim.

Impreza została dofinansowana przez Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej przy Urzędzie Miasta Świnoujście. W przeprowadzeniu wystawy pomogą również apteka Centrum Zdrowia w Świnoujściu i EVKA Vegebar. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Czytaj więcej o EXPO Zdrowie: www.zdrowie.chsch.pl/expozdrowie

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej: www.zdrowie.chsch.pl

Złóż dar na działalność dobroczynną:

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Filia Świnoujście
konto: 23 2030 0045 1110 0000 0270 6670
z dopiskiem: „filia Świnoujście”

Możesz skorzystać z przelewu online: www.chsch.pl/zloz_dar/filie/swinoujscie/

Autor: (jl)
comments powered by Disqus