Wtorek, 27 października 2020r.

Imieniny: Iwony, Sabiny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Służba zdrowia / Zdobywcy Uśmiechów Pacjentów - wyróżnienie dla Szpitala

Wydarzenia

Zdobywcy Uśmiechów Pacjentów - wyróżnienie dla Szpitala

Foto: Organizator

W dniu 15 czerwca 2018 r. w Barlinku, w Pensjonacie Leśny Dom, odbyła się uroczysta Gala rozdania nagród w II Ogólnopolskim Konkursie na Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta, której organizatorem była Fundacja Joy Aim z Barlinka.

Wydarzenie objęte było patronatem honorowym Rzecznika Praw Pacjenta i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz patronatem medialnym Dziennika Bałtyckiego, Info Szczecin i Ogólnopolskiego Przeglądu Medycznego.

Celem konkursu było znalezienie jak najwięcej podmiotów leczniczych w Polsce, które stosują innowacyjne i oryginalne działania na rzecz zwiększenia zadowolenia i uśmiechu pacjenta oraz ich rozpowszechnianie tak, by dotarły do jeszcze większej liczby pacjentów. Priorytetem ZOZ UP jest także zwiększanie świadomości pacjentów, co do prawa do leczenia w miłych, przyjaznych i godziwych warunkach oraz przypomnienie, że potrzeby pacjenta w procesie powrotu do zdrowia są najważniejsze.

Wyróżnienie, z ilością 44 punktów dla Szpitala Miejskiego im. J. Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. i projekt "Staś Wyspiarski na dzień bardzo dobry" za proste połączenie zabawy z leczeniem oraz wszystkie uśmiechy najmłodszych pacjentów. Wyróżnienie odebrała Dorota Konkolewska - Prezes Szpitala w Świnoujściu.

Autor: Szpital Miejski im Jana Garduły
comments powered by Disqus