Poniedziałek, 1 marca 2021r.

Imieniny: Antoniny, Radosława, Dawida

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Służba zdrowia / Nowy ortopeda w szpitalu. Od wtorku będzie przyjmował lek. Krzysztof Pobłocki

Zdrowie

Nowy ortopeda w szpitalu. Od wtorku będzie przyjmował lek. Krzysztof Pobłocki

Foto: Szpital Miejski

Od wtorku (16 lutego) Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu będzie miał nowego lekarza ortopedę. To lek. Krzysztof Pobłocki, który będzie przyjmował w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. 

Lek. Krzysztof Pobłocki zdecydował się na współpracę ze Szpitalem Miejskim im. Jana Garduły ze względu na to, że już wielu pacjentów ze Świnoujścia leczy. Nie będą musieli oni jeździć do Szczecina. W Poradni Ortopedycznej przyjmował będzie raz w tygodniu - we wtorki. Zabiegi na bloku operacyjnym będzie przeprowadzał dwa razy w miesiącu - w piątki. 

Dzięki nowemu lekarzowi w naszym szpitalu zwiększymy częstotliwość wykonywania następujących zabiegów: artroskopia stawu kolanowego, w tym leczenie zmian zwyrodnieniowych z wykorzystaniem membran lub nośników kolagenowych, rekonstrukcja więzadeł krzyżowych i pobocznych, operacje naprawcze łąkotek oraz  artroskopia stawu ramiennego, w tym odbarczenie przestrzeni podbarkowej, operacje naprawcze w nawykowych zwichnięciach barku, rekonstrukcja obrąbka łopatki, operacje naprawcze ścięgien stożka rotatorów, zmiany przeciążeniowo-zapalne ścięgna mięśnia dwugłowego ramienia.

Autor: Szpital Miejski
comments powered by Disqus