Czwartek, 19 września 2019r.

Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / To ostatnia niedziela...

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR”

To ostatnia niedziela...

Foto: Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR”

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu oraz Dobre Sklepy Rowerowe – Mirella Winiarska, Wypożyczalnia Rowerów „GINO” – Barbara Łopuska zapraszają na krótką trasę rowerową oraz zakończenie IV edycji „ŚwIR”. Wycieczka odbędzie się w niedzielę dnia 31.08.2014 r. na trasie GARZ - DOOKOŁA LOTNISKA - J.KREBSEE-KORSWANDT - AHLBECK o długości 30,6 km

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie – www.swiry.webd.pl

Uczestnictwo w imprezie jest dobrowolne i na własne ryzyko, a organizator nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałe skutki zdarzenia. Zgłoszenie na imprezę stanowi akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązanie do jego przestrzegania.

Osoba uczestnicząca po raz pierwszy wypełnia jedynie KARTĘ ZGŁOSZENIA podając w niej dane personalne oraz PESEL, które to dane są niezbędne przy ubezpieczeniu wycieczki.

Wypożyczalnia rowerów „GINO” udzielać będzie rabatu przy wypożyczaniu rowerów na wycieczkę.

OPŁATA STARTOWA – 5.00 zł

Organizatorzy poprowadzą trasę w taki sposób, że każdy z uczestników bez problemu pokona dystans 30,6 km tak by nie pobłądził. Trasa w zdecydowanej większości prowadzi leśnymi drogami przyjaznymi dla rowerów i ma na celu dojechanie do Zachodniego Fortu Artyleryjskiego, na którym odbędzie się zakończenie działalności IV edycji Świnoujskiej Inicjatywy Rowerowej i wręczenie popularnych już ŚWIRÓW 2014 dla uczestników, którzy na tegorocznych trasach (łączna ich długość wyniosła 670 km) przejechali najwięcej kilometrów.

Dla najaktywniejszych „ŚwIR”-ów przewidziany jest posiłek turystyczny. Nie jesteśmy przez nikogo dotowani, więc skromniutki zebrany fundusz wystarczy jedynie dla tych najaktywniejszych a jednocześnie tych, którzy mieli największy wkład w tworzenie tego funduszu. Na miejscy jest bufet.

Zakończenie przewidziane jest na około godz. 15.00.

Zapisy (karty zgłoszeń) na imprezę przyjmowane będą w Wypożyczalni Rowerów "GINO"- Barbara Łopuska ul.Komandorska 1/b (obok wieży telewizyjnej) (609-144-367), w Centrum Informacji Turystycznej Plac Słowiański 6/1 (91-322-49-99 lub 91-327-16-30). oraz w Sklepie Rowerowym Mirella Winiarska ul.Monte Cassino 2 (91-322-42-55).

Zapisy przyjmowane będą również telefonicznie (887-464-804) lub e-mailem- rex44@onet.pl (zalecane).

Relacja i fotogaleria umieszczona będzie na oficjalnym profilu Facebook – ŚWINOUJSKA INICJATYWA ROWEROWA oraz na naszej stronie internetowej – www.swiry.webd.pl

Ilość uczestników jest ograniczona względami bezpieczeństwa i decyduje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik otrzymuje dyplomik potwierdzający przebytą trasę.

Zbiórka w niedzielę dnia 31.08.2014 r. o godz. 10.00 na przystanku kolejki UBB przy ul.11 Listopada w Świnoujściu.

Do zobaczenia na trasie, którą opracowali Honorowi Przodownicy Turystyki Kolarskiej PTTK Nr 4137 i 4136 Alina i Wiesław Król.

Kolejna wycieczka odbędzie się w 2015 r. podczas V edycji „ŚwIR”-a.

Autor: Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR”
comments powered by Disqus