Czwartek, 7 grudnia 2023r.

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Wydarzenia

Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt

W ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zorganizował w dniu 05 grudnia  2023 r., w hali sportowej przy ulicy Piłsudskiego 9, Mistrzostwa Miasta – Świnoujście w piłce siatkowej dziewcząt, w kategorii Igrzysk Dzieci, rocznik 2011/2012.

czytaj więcej

Wydarzenia

Ho, ho, ho jest sobota jest parkrun!

Grudzień w Polsce, jak to grudzień jest nieprzewidywalny, a tym razem zaskoczył nas śniegiem i mrozem. Po raz pierwszy mikołajkowa edycja parkrun odbyła się w iście bajkowej scenerii. Wszystko skrzyło się, bieliło i srebrzyło, istna kraina lodu.

czytaj więcej

Wydarzenia

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Pomału kończyny rok 2023 ale jeszcze czeka nas mocny akcent w wykonaniu naszych skrzatów. Już w tą niedzielę o godzinie 10.00 na hali sportowej przy ul. Białoruskiej 4 wraz z McDonald's Świnoujście organizujemy świąteczny turniej McDonald's Cup

czytaj więcej

Wydarzenia

To już 320. parkrun

Nawet nie wiemy jak to się stało, że w sobotę spotkaliśmy się już 320 raz na parkrun Świnoujście. W sobotę w liczbie 31 osób. I jak zawsze o godzinie 9:00. Może nie było specjalnie ciepło, za to bardzo sympatycznie. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Prawobrzeże zaprasza na turniej

18 Listopada 2023 roku, w sobotę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2023” pod patronatem Sponsora Głównego Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

czytaj więcej

Wydarzenia

Siatkarski Turniej Niepodległościowy

11 listopada Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w hali sportowej Uznam Areny zorganizował turniej piłki siatkowej dziewcząt. W imprezie wzięło udział 6 drużyn które rywalizowały w dwóch grupach na dwóch boiskach jednocześnie.

czytaj więcej

Wydarzenia

Biało-czerwony parkrun

Tym razem, w sobotę rano, 11 listopada, Alejka Sportowa w Parku Zdrojowym ożywiła się patriotycznym duchem. Uczestnicy 319. parkrunu, ubrania na biało-czerwono pobiegli i pomaszerowali ścieżkami parkowymi dla Niepodległej. W Narodowe Święto Niepodległości pokazali piękne oblicze patriotyzmu biegowego, które nie dzieli w gniewie, ale łączy w pasji.

czytaj więcej

Wydarzenia

Mariusz pierwszy na mecie 318. parkrunie

Wczesna godzina startu nie zniechęciła 35–ciu osób, które zdecydowały się rozpocząć listopad aktywnie, pojawiając się na starcie 318. edycji parkun Świnoujście. Wśród panów na mecie pierwszy był Mariusz Helt, a wśród pań Karolina Romańska.

czytaj więcej

Wydarzenia

317. parkrun w barwach jesieni

Ostatnia sobota października przywitała 33 uczestników parkrun Świnoujście pięknymi barwami jesieni. Pośród złotych liści trasę najszybciej pokonały: Karolina Romańska, Agnieszka Grymuła i Monika Murawska w towarzystwie Llyoda.

czytaj więcej

Piłka nożna

Jakub Szymanowski na konsultacjach Kadry ZZPN rocznika 2010!

Pragniemy czym szybciej podzielić się z naszymi Sympatykami świetną wiadomością. 23 października na stadionie w Policach odbyła się konsultacja szkoleniowa kadry ZZPN dla zawodników z rocznika 2010. W gronie blisko 50 zawodników z całego województwa znalazło się miejsce dla zawodnika naszego klubu Jakuba Szymanowskiego.

czytaj więcej

Wydarzenia

Sylwester pierwszy na 316. parkrunie

W sobotę powiało, polało, postraszyło i poszło dalej, a poranek choć pochmurny, to okazał się całkiem przyjemny. Co prawda, sprawdzający trasę musieli oczyścić linię startu i mety z połamanych gałęzi i liści ale do 9:00 wszystko było gotowe i grupa tych, którzy nie wystraszyli się zimna i ewentualnego deszczu i wiatru ruszyła w trasę.

czytaj więcej

Wydarzenia

Radek pierwszy na 315. parkrunie

Kiedy o godzinie 8.30 w Parku Zdrojowym wolontariusze rozkładali sprzęt na 315. parkrun z nieba kapały krople deszczu i wydawało się, że nie będzie chętnych na poranną aktywność.

czytaj więcej

Wydarzenia

Łukasz najszybszy na 314. parkrunie

314. parkrun przeszedł do chlubnej historii biegania w naszym pięknym Parku Zdrojowym. 40 uczestników wyruszyło w pięciokilometrową trasę pomiędzy szumiącymi od wiatru liśćmi. Oprócz jak zawsze zwartych i gotowych biegaczy świnoujskich gościliśmy biegaczy z Poznania i Niemiec.

czytaj więcej

Wydarzenia

Dzień Sportu z Klubem Sportowym Prawobrzeże

17.09.2023 na obiekcie sportowym przy ul. Białoruskiej 4 w Świnoujściu, odbył się Dzień Sportu z Klubem Sportowym Prawobrzeże Świnoujście. Udział w tym wydarzeniu był bezpłatny dla wszystkich mieszkańców Miasta. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Kasztanowy 313. parkrun

W 313. parkrunie Świnoujście po pięknych alejach naszego parku wzięło udział 41 uczestników z 4 krajów. Uważając na leżące i spadające z opóźnieniem kasztany Gościliśmy zawodników z Drezna, Anklam, Sussex, Ukrainy i z kilku miast Polski (Poznań, Pruszków). Jako pierwsi przekroczyli metę panowie.

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia