Poniedziałek, 29 maja 2023r.

Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Wydarzenia

Podsumowanie Grand Prix Świnoujścia w Piłce Siatkowej

W ubiegłą sobotę 20 maja w Hali Uznam Arena odbył się finałowy turniej z cyklu Grand Prix Świnoujścia w Piłce Siatkowej. W ramach całego cyklu GP na przełomie od października 2022r. do maja 2023r. rozegrano 8 turniejów i łącznie 78 meczów siatkarskich. W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn, których składy zasiliło ponad 60 zawodników. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Licealiada 2022/2023: Siatkarskie emocje na piasku

We wtorek 23.05.2023 r. na boisku do piłki siatkowej plażowej przy ul. Matejki 17A,  odbyły się  Mistrzostwa Miasta Świnoujście w Piłce Siatkowej  dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. 
Organizatorem turnieju był  Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu.

czytaj więcej

Wydarzenia

Rekord trasy na 294. parkrunie prawie pobity

Blisko 70 uczestników (nie licząc naszych czworonożnych przyjaciół) zgromadził 294. parkrun w sobotni poranek w `parku Zdrojowym. Przy idealnej pogodzie do aktywności na świeżym powietrzu, biegacze i chodziarze przemierzyli 5 km dystans, każdy w odpowiednim dla siebie tempie.

czytaj więcej

Wydarzenia

Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w biegu 3-godzinnym

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” i  Stowarzyszenie „Biegacze Świnoujście serdecznie zapraszają na Otwarte  Mistrzostwa Świnoujścia w biegu 3-godzinnym, które odbędą się 28 maja 2023r., na Stadionu Miejskiego przy ul. Matejki 22 w Świnoujściu. Podczas imprezy zaplanowano bieg w kategorii OPEN, start o godzinie 12.00.

czytaj więcej

Wydarzenia

Zaproszenie na Piąty Lekkoatletyczny Mityng Wyspiarza

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zaprasza serdecznie wszystkich fanów Królowej Sportu na V edycję mityngu lekkoatletycznego, który odbędzie się 20 maja 2022 r., o godzinie 13.00 na Stadionie Lekkoatletycznym w Świnoujściu przy ulicy Matejki 22. Gwarantujemy, że sportowych emocji również i tym razem nie zabraknie.

czytaj więcej

Wydarzenia

Majowy Turniej Tenisa Stołowego za nami

W sobotę 13 maja w hali sportowej OSiR „Wyspiarz” przy ul. Piłsudskiego 9, rozegrany został Majowy Turniej Tenisa Stołowego. W godzinach przed południowych rywalizowała młodzież w dwóch kategoriach wiekowych: do 10 lat i 11 - 15 lat a od godziny 15-tej rozegrany został turniej w kategorii OPEN.

czytaj więcej

Wydarzenia

Czwartek Lekkoatletyczny

Zapraszamy na VI zawody VI Edycji Świnoujskich „Czwartków Lekkoatletycznych”. Zawody przeznaczone są dla dzieci ze Szkół Podstawowych rocznik 2010,2011 i 2012, które odbędą się 11.05.2023 na Stadionie Lekkoatletycznym w Świnoujściu ul. Matejki 22 od godz. 16:00.

czytaj więcej

Wydarzenia

Majówkowy 292. parkrun

Jak śpiewa Beata Kozidrak - „Znów przyszedł maj, a z majem bzy (i oczywiście matury). I czekać mam na lepsze dni”. Aby uatrakcyjnić to oczekiwanie warto wziąć udział w zmaganiach na parkrun Świnoujście.

czytaj więcej

Wydarzenia

Tenisowy Turniej „Otwarcia Sezonu”

Od 29 do 30 kwietnia 2023 r., Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zorganizował Turniej Otwarcia Sezonu Tenisa Ziemnego.  Z zaplanowanego programu, do rywalizacji przystąpiły pary mieszane w grach deblowych. Niestety nie udało się rozegrać turnieju w dwóch kategoriach  mężczyzn Open i Old Boys 50+ z powodu braku chętnych.

czytaj więcej

Wydarzenia

291. parkrun

Kolejni raz miłośnicy aktywności sportowych, spędzili sobotni poranek w Parku Zdrojowym, rozpoczynając tym samym długi weekend majowy. Po sygnale do startu 40 zawodników wypełniło alejki, uważając na zakrętach, bowiem tym razem nawierzchnia była wyjątkowo śliska. Jedni spokojnym tempem, truchtając lub maszerując pokonali 5 km dystans, natomiast sporej grupie spieszyło się niezwykle do mety.

czytaj więcej

Wydarzenia

290. parkrun

Jak co tydzień w sobotni poranek w Parku Zdrojowym odbył się świnoujski parkrun. W 290. edycji wzięło udział 58 zawodników, którzy podczas pięknej, wiosennej pogody pokonali dystans 5 km.

czytaj więcej

Wydarzenia

Międzyzdrojskie Czwartki Lekkoatletyczne

Po przerwie zimowej ruszają Międzyzdrojskie Czwartki Lekkoatletyczne, które odbędą się 27 kwietnia oraz 11 maja na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach. Początek zawodów o godz. 16:00, zapisy w dniu zawodów.

czytaj więcej

Wydarzenia

Wiosenny Turniej Siatkówki Dziewcząt

15 kwietnia w hali sportowej Uznam Areny odbył się turniej siatkarski, w którym uczestniczyły cztery młodzieżowe drużyny żeńskie:  Akademia Siatkówki Międzyzdroje, LO Mieszko, OSiR I, OSiR II. Drużyny rozegrały zawody w formule „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

czytaj więcej

Wydarzenia

289. parkrun

Krótki tydzień, leniwe dni w święta i pewnie jeszcze inne względy przyprowadziły uczestników na 289. parkrun. Na linii mety w ogromnym skupieniu biegacze i chodziarze oczekiwali na sygnał do startu, najbardziej niecierpliwi byli nasi czworonożni przyjaciele i ujadali donośnie.

czytaj więcej

Wydarzenia

Wracają Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne

Już za tydzień, w czwartek 20 kwietnia 2023, rozpocznie się Sesja Wiosenna VI Edycji Świnoujskich Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody przeznaczone są dla dzieci ze Szkół Podstawowych, odbywać się będą na Stadionie Lekkoatletycznym w Świnoujściu ul. Matejki 22  od godz. 16:00. 

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia