Wtorek, 20 kwietnia 2021r.

Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Piłka nożna

AP Baltica i ciekawe mecze kontrolne

W sobotę 13.03.2021 AP Baltica Świnoujście podejmowała AP Gavia Choszczno. Rozegrano serię meczów kontrolnych w rocznikach 2009, 2010, 2011, 2012, 2013. W ciągu 90 minut można było zaobserwować pasję i radość z gry młodych sportowców, wiele ciekawych sytuacji zakończonych pięknymi bramkami lub wspaniałymi interwencjami bramkarzy. Oby więcej takich spotkań, w których liczy się przede wszystkim dobra zabawa!

czytaj więcej

Wydarzenia

Prawobrzeże na turnieju Fala Winter Cup 2021

Dnia 27 lutego 2021 roku zespół Żaków z rocznika 2012/2013 z klubu sportowego Prawobrzeże Świnoujście wziął udział w Turnieju Fala Winter Cup 2021. Zawody odbywały się w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Relacja z Turnieju KS Prawobrzeże Świnoujście

W niedzielę 21 lutego 2021 roku odbył się pierwszy z cyklu Turniejów o Puchar KS Prawobrzeże Świnoujście w roku 2021. Zawody dla młodych piłkarzy z rocznika 2012/2013 odbyły się pod patronatem Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz System S.A. 

czytaj więcej

Sport

OSiR udostępnia basen i korty

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 11 lutego 2021 r. zmienia rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, zezwala nam na otwarcie basenu oraz kortów.

czytaj więcej

Wydarzenia

Dzieci Prawobrzeża na turnieju

Dnia 09.01.2021 na swój pierwszy turniej w tym roku drużyna Żaków KS Prawobrzeże, rocznik 2012/2013, udała się aż do Polic. Winter Cup 2021 organizowany był przez Akademię Piłki Nożnej Junior Police i odbywał się na 3 boiskach równolegle pod olbrzymim balonem.

czytaj więcej

Wydarzenia

Prawobrzeże na turnieju

13.12.2020 roku drużyna KS Prawobrzeże zaki rocznik 2012 wzięła udział w Turnieju Mikołajkowym organizowanym przez Akademię Piłki Nożnej Junior Police, w którym zagrało łącznie 11 drużyn. Zawody odbywały się pod balonem, na dwóch równoległych boiskach w Policach.

czytaj więcej

Piłka nożna

Flota – Gwardia Koszalin 1-2 (0-0)

Na pewno nie był to mecz, który opowiadać będziemy wnukom. Prędzej już goście, którzy tym samym sprawili bardzo miły prezent urodzinowy swojemu prezesowi Jarosławowi Burzakowi, który od 10 lat odbudowuje ten klub, bardzo dużo dokładając z własnej kieszeni. Znamy ten ból i doceniamy, przez co w sposób szczególny przyłączamy się do gratulacji i urodzinowych życzeń.
Natomiast co do tego, czy zwycięstwo jest sprawiedliwe możemy dyskutować. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Baltica Cup 2020

W sobotę 28.11 przy jeszcze idealnej piłkarskiej pogodzie Akademia Piłkarska Baltica była organizatorem turnieju piłki nożnej w kategorii żak(2012/2013).

czytaj więcej

Wydarzenia

Mistrzostwa w Katowicach. Podwójnie brązowa Aleksandra

Aleksandra Karpuk ze Świnoujskiej Akademii Karate Kyoukushin zdobyła dwa brązowe medale na Mistrzostwach Polski Open w Kata i Kumite, które w miniony weekend odbyły się w Katowicach. Drugiemu zawodnikowi świnoujskiej akademii, Piotrowi Sujce zabrakło 0,2 pkt. do wejścia do rundy finałowej.

czytaj więcej

Piłka nożna

Flota - Bałtyk Koszalin 0-3 (0-0)

Na początku atakowali przeciwnicy, ale do tego zdążyliśmy się przyzwyczaić. Z czasem nasz zespół doszedł do głosu i zaczął tworzyć ciekawe akcje i strzelać zaskakująco z daleka. Poważne kłopoty Pogorzelcowi sprawił Adamski ostrym strzałem zza pola karnego i potem Prawucki z rzutu wolnego. 

czytaj więcej

Piłka nożna

Turniej o Puchar Prezesa KS Prawobrzeże

Dnia 11.11.2020 roku przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności niezbędnych w obecnej sytuacji epidemiologicznej, na boisku przy ul. Białoruskiej na Warszowie odbył się Turniej o Puchar Prezesa KS Prawobrzeże dla roczników 2011/2012 pod patronatem generalnym Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz - System S.A.

czytaj więcej

Piłka nożna

Flota – Kotwica Kołobrzeg 0-1 (0-0)

Większą piłkarską dojrzałość wykazali goście i oni wywieźli ze Świnoujścia 3 punkty. Oczywiście, przy odrobinie szczęścia można było ten mecz nawet wygrać, a do remisu zabrakło niewiele. Pierwszy kwadrans to zdecydowana dominacja gości, potem przeważała Flota. 

czytaj więcej

Piłka nożna

Flota – Gryf Wejcherowo 3-1 (1-1)

Po dobrej grze nasza drużyna zasłużenie pokonała dziś ubiegłorocznego II-ligowca. Bramki padały wprawdzie po błędach defensywy, ale przecież w piłce nożnej żyje się z błędów rywala.

czytaj więcej

Piłka nożna

Świt Szczecin – Flota 2-0 (2-0)

Był to pierwszy mecz Łukasza Borgera w roli trenera Floty. W pomeczowej wypowiedzi, którą wkrótce zamieścimy na stronie, powiedział, że jest zawiedziony wynikiem, bo liczył na punktową zdobycz, ale w naszej opinii nie ma czym się przejmować. Porażka 0-2 na boisku tak solidnego i doświadczonego przeciwnika, jakim jest Świt, na pewno ujmy nie przynosi, a nasz zespół stawiał zacięty opór, chwilami nawet uzyskiwał optyczną przewagę. Były też, określmy to jako 80-procentowe, okazje do zdobycia gola.

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia