Sobota, 26 maja 2018r.

Imieniny: Filipa, Pauliny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Wydarzenia

AP Baltica na Mistrzostwach Świata

Poznaliśmy finalistów turnieju finałowego Mini Mistrzostw Świata ZZPN 2018, który odbędzie się 1 czerwca w Szczecinku. Turniej będzie zwieńczeniem rocznych eliminacji zespołów rocznika 2007/08 z całego województwa ,w którym swoją obecność wywalczyła AP Baltica Świnoujście.

czytaj więcej

Wydarzenia

Weekend z piłkarzami AP Baltica

W najbliższy weekend piłkarze AP Baltica rozegrają kolejne mecze i turnieje ligowe w rozgrywkach ZZPN. W sobotę (26.05), na boisku (syntetycznym) OSiR przy ul. Matejki 17a w Świnoujściu, o godzinie 11:00 drużyna Trampkarzy (2004/05) AP Baltica, rozegra mecz w ramach Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy ZZPN z Chemikiem Police.

czytaj więcej

Piłka nożna

Mistrzostwo Ligi Orlików AP Baltica

W sobotnie popołudnie (19.05), w Dziwnowie rozegrano ostatnią kolejkę Terenowej Ligi Orlika. Zawodnicy AP Baltica po trzech kolejnych zwycięstwach i jednej porażce, zapewnili sobie tego dnia Mistrzostwo Terenowej Ligi Orlika ZZPN. Przez cały rok prezentowali najlepszy futbol i wypracowali gigantyczną przewagę nad pozostałymi zespołami w grupie

czytaj więcej

Wydarzenia

Parkrunowy Bieg Trzeźwościowy

Sobotni poranek nie mógł zacząć się inaczej jak tylko aktywnie w parku. Już po raz 97 biegacze i chodziarze razem stanęli na starcie, by punkt 9.00 ruszyć na parkowe ścieżki. Oprócz cotygodniowego, biegowego relaksu na wszystkich uczestników, a było ich 102, czekały wyjątkowe medale ufundowane przez Stowarzyszenie Trzeźwościowe "HOL" z okazji swojej XXXIII rocznicy działalności, które wręczał sam prezes Pan Piotr Zgraja.

czytaj więcej

Flota - Mierzynianka Mierzyn 2-1 (1-0)

Na spokoju

Mimo iż zwycięstwo jest minimalne nie przyszło z dużym trudem, choć oczywiście balansując na krawędzi remisu mogło skończyc się gorzej. Ale jest zasłużone, nie było wątpliwości, kto ma większy potencjał piłkarski. Na pewno zespół nasz rozegrał dobrze pierwsze 30 minut, w tym czasie piętrzyły się sytuacje pod bramką Mierzynianki. Szczególnie zakotłowało się w 12 i 14 minucie, kiedy najpierw Kozłowski trafił w boczną, a po chwili Bątkowski - w sytuacji sam na sam z bramkarzem - w górną siatkę

czytaj więcej

Wydarzenia

Piłkarski weekend młodych piłkarzy

W sobotę 13 maja 2018 r. na Stadionie Miejskim w Świnoujściu odbył się turniej w kategorii  Orlik w ramach rozgrywek ZZPN, którego gospodarzem był Morski Klub Sportowy ,, Flota” w Świnoujściu. Przy licznie zgromadzonej publiczności swoje umiejętności piłkarskie reprezentowały drużyny: Fala Międzyzdroje, Vineta Wolin, Jantar Dziwnów, Baltica Świnoujście i  gospodarz FLOTA Świnoujście. Mecze były rozgrywane w systemie ,,każdy z każdym”.

czytaj więcej

Wydarzenia

Udane rozgrywki AP Baltica

Piłkarze AP Baltica Świnoujście w miniony weekend nie próżnowali. Szereg spotkań na wysokim piłkarskim poziomie zapewnił kibicom wielkie emocje. Na płycie trawiastej Stadionu Miejskiego OSiR przy ul. Matejki 22 w Świnoujściu (13.05), rozegrano turniej Orlika ZZPN, którego gospodarzem była Flota Świnoujście.

czytaj więcej

Chemik Police - Flota 6-0 (4-0)

Nie można wygrać bez wiary

Cóż można powiedzieć o tym meczu? Na pewno przykro było patrzeć. Chemik dominował pod każdym względem i o wynik w żadnym wypadku pretensji mieć nie można. Chemik zmarnował mnóstwo stuprocentowych okazji, my ani jednej. Dowiódł ostatecznie, że jest drużyną nie z tego świata. Szkoda tylko, że ciągle na tym świecie jest, bo z tą grą na pewno miałby wiele do powiedzenia co najmniej w III lidze.

czytaj więcej

Wydarzenia

Wyśmienite warunki pogodowe na 96. parkrunie

Druga sobota maja mimo braku słońca stworzyła wyśmienite warunki do uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Fakt ten postanowili wykorzystać organizatorzy parkrun i jak z resztą co tydzień zorganizowali kolejną – 96 już odsłonę porannego biegania po świnoujskim Parku Zdrojowym.

czytaj więcej

FLOTA Świnoujście - Bizon Cerkwica 5-2 (2-0)

Trampkarze Flota wygrywają na wyjeździe

W poniedziałek (07.05.) drużyna trampkarzy FLOTY Świnoujście rozegrała kolejny mecz ligowy w rozgrywkach ZZPN-u rundy wiosennej sezonu 2017/2018. Mecz ten został rozegrany na wyjeździe.

czytaj więcej

Piłka nożna

Kolejne emocje z AP Baltica

W najbliższy weekend piłkarze AP Baltica rozegrają kolejne mecze i turnieje ligowe w rozgrywkach ZZPN. W piątkowe popołudnie (11.05), o godz. 17:00 piłkarze AP Baltica rozpoczną zmagania w ramach Terenowej Ligii Młodzików (2005/06) ZZPN, gdzie zmierzą się na wyjeździe z drużyną : Wybrzeże Rewalskie Rewal.

czytaj więcej

FLOTA Świnoujście – Wybrzeże Rewalskie 3-0 (0-0)

Juniorzy Floty wygrywają z Wybrzeżem Rewalskim

W niedzielne popołudnie (06.05.) drużyna JUNIORÓW MŁODSZYCH FLOTY Świnoujście rozegrała u siebie mecz ligowy w rozgrywkach ZZPN-u rundy wiosennej sezonu 2018 z Wybrzeżem Rewalskim. Nasza drużyna grała bardzo ładny i widowiskowy futbol, czego rezultatem był wysoki wynik w meczu. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu FLOTY Świnoujście aż 3-0.

czytaj więcej

Wydarzenia

Kolejny sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Nr 4

W Międzyzdrojach odbył się finał regionalny szkół podstawowych w piłce nożnej dziewcząt. Pierwsze miejsce i awans do półfinału wojewódzkiego zdobyły młode piłkarki z „Czwórki”. W turnieju, rozgrywanym w upalnym słońcu, w pokonanym polu zostawiły drużyny z Międzyzdrojów, wygrywając 10-0, Kołobrzegu, 2-0, Gryfic, 4-0 oraz remisując z Goleniowem 4-4.

czytaj więcej

Wydarzenia

Dopingowali na Twardowskiego

W minioną sobotę 5 maja 2018 r. liczna grupa młodych piłkarzy z Morskiego Klubu Sportowego „Flota” w Świnoujściu na specjalne zaproszenie Pogoń Szczecin Football Schools pojechała z trenerem Krzysztofem Słowińskim dopingować drużynę Pogoń Szczecin w walce o punkty z Arką Gdynia.

czytaj więcej

Flota - Błękit Pniewo 3-0 (3-0)

Nadchodzi seria zwycięstw?

Jak wszyscy dobrze wiemy drużyna nasza przechodzi w tej rundzie notoryczne wzloty i upadki, a tłumacząc z lotniczego na morski: przypływy i odpływy. Mają one charakter cykliczny, z niedużymi odchyleniami jest to: dwa razy do przodu i dwa razy wstecz. Po dwóch kolejnych rozczarowaniach przyszedł oczekiwany dobry mecz z pozytywnym wynikiem. Czyżby zapowiadało to sukces za tydzień w Policach? Oby.

czytaj więcej

Wydarzenia

Słoneczny 95. parkrun

Długi majowy weekend swoją pogodą niesamowicie zachęcał do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Nie inaczej było w sobotni poranek, gdzie na entuzjastów porannego biegania czekali organizatorzy 95 parkrun, aby wśród promieni słońca i bujnie rozkwitającej zieleni Parku Zdrojowego móc wspólnie spędzić chwile na sportowo.

czytaj więcej

Biali Sądów - Flota 3-2 (0-2)

Zwycięstwo determinacji

Przede wszystkim pełen szacunek dla gospodarzy. O to właśnie powinno w piłce nożnej chodzić. Zadbany stadionik ze znakomitą murawą i zdeterminowana, wybiegana, walcząca drużyna.

czytaj więcej

Wydarzenia

Święto Flagi ze ŚwIRami

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu, Wypożyczalnia Rowerów „Gino” - Barbara Łopuska oraz Sklep Rowerowy - Edyta i Piotr Wiśniewscy, ul. Karsiborska 5 zapraszają w dniu 02.05.2018 r. na wycieczkę rowerową o długości 20 km, na trasie Świnoujście – Przytór – Latarnia (wciąganie na nią największej flagi) – Fort Gerharda (grillowanie na ognisku) – falochron – Świnoujście.

czytaj więcej

Wydarzenia

84 uczestników na mecie parkrun

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom meteorologów, sobotni poranek przywitał wszystkich uczestników i wolontariuszy 94. parkrun bardzo piękną pogodą. W blasku porannego słońca na swoje zmagania z kilometrami zdecydowało się 84 uczestników, którzy swoją aktywnością udowadniają, że każda pora, każde miejsce i każdy wiek jest jak najbardziej odpowiedni na uprawianie jakiejkolwiek formy ruchu.

czytaj więcej

Wydarzenia

Kolejny aktywny weekend ze ŚwIRami

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu, Wypożyczalnia Rowerów „Gino” - Barbara Łopuska oraz Sklep Rowerowy - Edyta i Piotr Wiśniewscy, ul. Karsiborska 5 zapraszają w dniu 29.04.2018 r. na wycieczkę rowerową o długości 36 km, podczas której rowerami przejedziemy trasę KORSWANDT – GARZ – BAGNA THURBRUCH – ULRICHSHORST - ŚWINOUJŚCIE.

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia