Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

Strona główna / Sport / „Prawobrzeże” wygrywa na wyjeździe

Piłka nożna

„Prawobrzeże” wygrywa na wyjeździe

Od wysokiego wyjazdowego zwycięstwa 4:1 sezon 2015/2016 rozpoczęli piłkarze świnoujskiego „Prawobrzeża”. Przeciwnikiem w pierwszej inauguracyjnej kolejce był beniaminek drużyna „Bizona” Cerkwica. Od pierwszych minut drużyna ze Świnoujścia silnie zmotywowana zaatakowała bramkę „Bizona”.

W ciągu pierwszych 20 minut świnoujścianie prowadzili już 2:0. Jednak to pod koniec pierwszej połowy gospodarze zdołali strzelić bramkę kontaktową. Po zmianie stron mecz był wyrównany, zarówno goście jak i gospodarze mieli swoje szansę na zmianę wyniku spotkania. Jednak to drużyna ze Świnoujścia była skuteczniejsza w swoich poczynaniach na boisku aplikując gospodarzom dwie kolejne bramki. Mecz ostatecznie zakończył się wygraną 4:1drużyny „Prawobrzeża”. W tabeli lideruje „Pionier” Żarnowo, druga jest „Korona” Stuchowo. Trzecie miejsce zajmuje „Prawobrzeże” Świnoujście. Kolejny mecz „Prawobrzeże” zagra w Świnoujściu. Rywalem będzie drużyna „Radovii” Radowo Małe. Początek spotkania godz. 18.00, boisko przy ul. Matejki 22.

Sponsorem Głównym jest firma Polskie LNG S.A.
Sponsorzy - Terminal Promowy Świnoujście Sp. z o.o., Langart Dariusz Dendor, Marinus Sp. z o.o.

Autor: UKS "Prawobrzeże"