Imieniny: Gizeli, Ludmily, Benedykta

Strona główna / Sport / Cenny punkt juniorów

Flota Świnoujście

Cenny punkt juniorów

Remis w meczu nadmorskich drużyn. Po wcześniejszych porażkach z Kotwicą 1-5 i 0-2, mamy dziś wreszcie remis 1-1 w meczu wyjazdowym. W pierwszej połowie meczu widoczne były błędy zawodników Floty przy silnie wiejącym wietrze, piłka sprawiała dużą trudność w ocenie jej wyczucia, przyjęcia czy dogrania.

Najlepszą sytuację w 38 minucie miał Kamil Trzeciak, który po zgraniu Bartka Szewczyka trafił w słupek. Gospodarze bramkę strzelili w 44 minucie, lobowanym strzałem, przy którym Michał Bancerek był bez szans. Druga połowa to dużo lepsza postawa Floty uwieńczona bramką wyrównującą strzelona bezpośrednio z rzutu rożnego przez Michała Wnuka, który precyzyjnym dośrodkowaniem zaskoczył byłego Wyspiarza i zawodnika Floty, Bartosza Marchewkę. Najlepsza sytuacja na prowadzenie miała miejsce w 74 minucie. Dośrodkowanie Marcina Krzyżkowskiego, nie zamienione jednak zostało na bramkę przez Patryka Harkota, który strzelił zbyt lekko z głowy. W ostatniej akcji meczu, już w doliczonym czasie, kapitan Floty - Wnuk interweniował na wagę remisu. Młodzi zawodnicy Floty zostawili dużo zdrowia na boisku.Warto podkreślić bardzo dobre prowadzenie zawodów przez wyznaczoną na to spotkanie trójkę sędziowską. Najlepszym zawodnikiem meczu w drużynie Floty był dziś bezsprzecznie Dawid Barański.

1-0 Gospodarze - 44
1-1 Michał Wnuk - 55

Flota: Michał Bancerek, Kamil Trzeciak (46 Krzysztof Bątkowski), Mateusz Łapsza (46 Patryk Harkot), Michał Wnuk, Wojtek Janiszyn, Kamil Dankiewicz, Dawid Barański, Oskar Zięty (46 Marcin Krzyżkowski), Dawid Walkowiak (78 Maciej Rombalski), Bartłomiej Szewczyk (76 Mateusz Zaborowski), Mateusz Kulpa.

Zawodnicy, którzy nie grali: Oskar Bochen, Oskar Bratz.

Trener: Tomasz Błotny.

Kierownik drużyny: Krzysztof Siemiński.

Sędziowali: K. Krzewski, R. Krzewski, P. Basiejko.