Strona główna / Sport / Resovia za mocna dla Maratonu

Półfinał Młodzieżowych Mistrzostw Polski w siatkówce

Resovia za mocna dla Maratonu

Maraton uległ Resovii 1:3.

W pierwszym meczu półfinałowym MMKS Maraton Świnoujście uległ Resovii Rzeszów 1:3. To jednak nie koniec szans na awans do finałów. Kolejny mecz już dziś.

Nasi siatkarze w pierwszym secie ulegli aktualnym Mistrzom Polski aż 9 do 25. W kolejnych setach było lepiej a gra stała się bardziej wyrównana. Jednak to Rzeszowianie okazali się lepsi. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:3 (9:25, 23:25, 27:25, 20:25).

Maraton Świnoujście w pierwszym meczu wystąpił w składzie:  Uller, Tama, Maczan, Baran, Ostrowski, Malewicz, Jakubowski (libero) oraz Lorenc, Porębski, Ćwikliński, Różański, Dudnikov.

W drugim wczorajszym meczu Norwid Częstochowa wygrał z Czarnymi Radom również 3:1. Częstochowianie będą przeciwnikami Maratonu w dzisiejszym spotkaniu, które rozpocznie się o 17:30.

Wszystkie spotkania rozgrywane są w halu sportowej przy ul. Witosa.

Autor: Bartek Wutke