Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego

Strona główna / Sport / Lider rozgromił Prawobrzeże

Grała piłkarska A-Klasa

Lider rozgromił Prawobrzeże

Sparta okazała się lepsza od Prawobrzeża.

W sobotę 26 kwietnia, Prawobrzeże Świnoujście podejmowało lidera A-klasy Spartę Gryfice. Goście nie pozostawili złudzeń kto był w tym spotkaniu lepszy i wygrali 4:1.

W tym sezonie Gryficzanie ulegli rywalom tylko raz. Świnoujścianie przed spotkaniem mówili, że ogromnym sukcesem będzie remis. Niestety już w 10 minucie Prawobrzeżanie przegrywali 1:0. Do przerwy więcej bramek nie padło i duża w tym zasługa piłkarzy z Warszowa, którzy stawiali zaciekły opór Sparcie.

Po zmianie stron nie było już tak dobrze. Sparta zdobyła jeszcze trzy gole. Nasi piłkarze zdołali odpowiedzieć tylko trafieniem Gajdy.

W rundzie wiosennej Prawobrzeżanie zdobyli dotychczas tylko dwie bramki. Efektem tego jest tylko jeden wywalczony punkt.

W tej chwili Prawobrzeże zajmuje w tabeli 9 miejsce z dorobkiem 16 punktów.