Imieniny: Marka, Jarosława, Wasyla

Strona główna / Sport / Kamil Stępień liderem Bałtyckiej "15"

Klubu Biegacza Jogging

Kamil Stępień liderem Bałtyckiej "15"

W warunkach przedwiosennej pogody przeprowadzona została w niedzielne południe, 19 lutego, XVI edycja Bałtyckiej „15”, zaliczana do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging.

Trasa wiodła promenadą, od pływalni do ul.Chrobrego i z powrotem - do pływalni, dalej do molo w Heringsdorfie i powrót do pływalni. Razem 15 km. Najszybciej przebiegł ją w doskonałym czasie (56.04) Kamil Stępień, pokonując Roberta Derdę i Marcina Chwieja. Wśród pań zwyciężyła Wioletta Murawska.Trasę krótszą (10km) pokonało troje biegaczy — Agnieszka Drzewiecka i Radek Poteralski (oboje w czasie 1.02.04) i Karol Witkowski - 1.46.46 (nordic walking).

15.Waldemar Pyzik----------------1.35.58

Bieg sędziowali Agnieszka Stój (na starcie/mecie) oraz Samanta i Sandro (na półmetku). Obsługę foto sprawowała Karolina Wojdat i Rafał (na starcie/mecie) i Sandro (na półmetku). Zawody obserwowali Janusz Walkowiak, Ryszard Pilz, Jerzy Manduk oraz Ania Siedlaczek.

Autor: Andrzej Mrozek