Sobota, 21 kwietnia 2018r.

Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / 44 biegi parkrun na 44 wyspach

Wydarzenia

44 biegi parkrun na 44 wyspach

Foto: Piotr Zgraja

44. parkrun (13.05.2017) na 44 wyspach przeszedł do historii. Tym razem pobiegło 86 osób z czego 10 po raz pierwszy. Swój pierwszy raz mieli też nasi wolontariusze: Piotr Walkowiak (maratończyk i triatlonista) przeprowadził rozgrzewkę tak skutecznie, że sam przybiegł w pierwszej dziesiątce oraz Waldek Szczęsny, który zadebiutował w zadaniu „rower bezpieczeństwa” (dla niego jednak był to już ogólnie 26 wolontariat). Warunki pogodowe sprzyjały ustanawianiu rekordów, aż 18 osób poprawiło swoje poprzednie wyniki.

Najszybszy z mężczyzn był Wojciech Dylik (19:58), drugi przybiegł Krzysztof Walkowiak (20:08) a trzeci Łukasz Jadach (20:18).

Wśród kobiet kolejną wygraną na swoje konto zapisała Agnieszka Załoga-Sikorska (22:21), druga była Karolina Romańska (23:47), a trzecia Monika Murawska (24:23).

Na biegu pojawili się także biegacze z Poznania, Krakowa, Żar, z pobliskiego Ahlbeck i Międzyzdrojów.

Pełne wyniki dostępne tutaj: www.parkrun.pl/swinoujscie

Zespół parkrun dziękuje obecnym na 44. parkrun - biegaczom, chodziarzom, psiakom, wolontariuszom i kibicom a także  cotygodniowym sponsorom: Hotelowi „Trzy Wyspy”, Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu "HOL" im. Jurka Dobrowolskiego w Świnoujściu oraz „Uzdrowisku Świnoujście” . Za tydzień kolejny bieg parkrun.

Autor: Parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus