Sobota, 26 maja 2018r.

Imieniny: Filipa, Pauliny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Szkoła SP nr 1 w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży

Wydarzenia

Szkoła SP nr 1 w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży

Foto: AP Baltica

W miniony poniedziałek (15.05) w Świnoujściu na sztucznym boisku OSiR odbyły się kwalifikacje do Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Zachodniopomorskiego Regionu B. Nasze Miasto reprezentowane było przez Szkołę Podstawową nr 1, która wcześniej zwyciężyła w Świnoujściu.

Miło nam poinformować, że turniej zorganizowała Akademia Piłkarska Baltica wraz z koordynatorem Jerzym Łapińskim, a turniej na 2 boiskach równocześnie sędziowali Sebastian Olszar i Marcin Adamski.

Drużyna złożona w większości z Zawodników AP Baltica i kierowana przez Panią Trener AP Baltica Katarzynę Charuste-Stefańską nie zawiodła, dochodząc do finału rozgrywek. To wystarczyło w dostaniu się do dalszej fazy rozgrywek, gdyż taki przywilej przysługiwał obu finalistom. 

W finale nasza drużyna po zaciętej walce przegrała z rówieśnikami ze Szczecina 4:5, a Królem Strzelców imprezy został z 6 golami zawodnik ze Szkoły Podstawowej nr 1 i trenujący na co dzień w AP Baltica - Miłosz Brzozowski. 

Serdecznie gratulujemy młodym piłkarzom ze Świnoujścia, Pani Trener Charuście-Stefańskiej i całej Szkole Podstawowej nr 1, życząc sukcesów w dalszej fazie Igrzysk!

Autor: AP Baltica
comments powered by Disqus