Wtorek, 17 lipca 2018r.

Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Ze ŚwIRami do naszych sąsiadów

Wydarzenia

Ze ŚwIRami do naszych sąsiadów

Foto: ŚwIR

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu oraz Dobre Sklepy Rowerowe - Mirella Winiarska, Wypożyczalnia Rowerów „Gino” - Barbara Łopuska w dniu 23.07.2017 r. organizuje wycieczka rowerową dla wszystkich chętnych by mogli przekonać się czy taka forma rekreacji jest dla nich odpowiednia, poznać urokliwe tereny wyspy Uznam oraz spędzić miło czas przy grillu.

Będzie ona o długości 57 km, podczas której rowerami przejedziemy trasę BANSIN - SCHMOLLENSEE - NEPPERMIN - BALM - DEWICHOW (grill) - MELLENTHIN - GUMMLIN - DARGEN - ŚWINOUJŚCIE.

W wycieczce mogą uczestniczyć wszyscy chętni, którzy chcą sympatycznie spędzić czas.

Zbiórka uczestników o godz. 09.00 w dniu 23.07.2017 r. (niedziela)                      przy przystanku kolejki UBB na ul.11 Listopada.

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie – www.swiry.webd.pl

Uczestnictwo  jest dobrowolne i na własne ryzyko, a organizator nie ponosi odpowiedzialności  za zaistniałe skutki zdarzenia. Zgłoszenie na imprezę stanowi akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązanie do jego przestrzegania. Osoba uczestnicząca po raz pierwszy wypełnia jedynie KARTĘ ZGŁOSZENIA podając w niej IMIĘ i NAZWISKO, ADRES, PESEL oraz telefon kontaktowy, które to dane są niezbędne przy ubezpieczeniu wycieczki. Karta zgłoszenia jest do pobrania na naszej stronie internetowej.

Przy kolejnych wycieczkach wystarczy w dowolnej formie (np. mailem lub telefonicznie) poinformować organizatora o udziale w kolejnej planowanej wycieczce.  OPŁATA STARTOWA – 5.00 zł - pobierana będzie na starcie (m. innymi na ubezpieczenie). Zapisy (karty zgłoszeń) na imprezę przyjmowane będą w Centrum Informacji Turystycznej Plac Słowiański 6/1 (91-322-49-99) oraz w Sklepie Rowerowym Mirella Winiarska ul.Monte Cassino 2  (91-322-42-55).

Zapisy przyjmowane będą również telefonicznie (887-464-804) lub mailem – [email protected] (zalecane).

Organizatorzy poprowadzą wycieczkę w taki sposób, że każdy będzie w stanie przejechać daną trasę i nie pobłądzi.

Informacje o przebiegu trasy, skali trudności, atrakcyjności czy możliwości ewentualnych chętnych, można uzyskać telefonicznie – 887-464-804

Do zobaczenia na trasie, którą opracowali Honorowi Przodownicy Turystyki Kolarskiej PTTK Nr 4137 i 4136 - Alina i Wiesław Król.

Autor: ŚwIR
comments powered by Disqus