Wtorek, 17 lipca 2018r.

Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Blisko setka zawodników na mecie

54. parkrun

Blisko setka zawodników na mecie

Foto: Piotr Zgraja

Chociaż w tym roku pogoda nie rozpieszcza, sobotni (22.07.2017) poranek w Parku Zdrojowym okazał się słoneczny, z nieco mniejszą niż zwykle ilością komarów. W tak sprzyjających okolicznościach odbyła się 54. edycja parkrun Świnoujście.

Całą 5 km trasę pokonało 93 zawodników. Najkrócej na trasie przebywali:
Wśród mężczyzn:

Piotr Moździerz – 18:41 (poprawił swój dotychczasowy rekord o 6 sekund)

 

Sylwester Swędrowski – 19:13

Remigiusz Jopek – 20:18

Wśród kobiet:

Monika Murawska – 24:41 (24 miejsce open)

Teresa Domalewska – 24:47 (25 miejsce open)

Anna Hellstrom – 26:43 (31 miejsce open)

W zmaganiach z kilometrami po raz pierwszy na trasie parkrunu uczestniczyło 15 zawodników. 21 osób poprawiło swój rezultat. Szczegółowe wyniki znajdziecie tu: http://www.parkrun.pl/swinoujs…/rezultaty/ostatnierezultaty/

Po dotarciu na metę wszystkich startujących, nastąpiło losowanie nagród. Tym razem były to mydełka wyrabiane z „tajemnej receptury” przez jednego z naszych dzisiejszych sponsorów – „Morze Mydła Manufaktura Kosmetyczna”. Oczywiście nie zawiedli inni sponsorzy, którzy ufundowali dla zawodników wodę, ciastka i inne smakołyki.

Zespół parkrun dziękuje wszystkim, którzy pomogli przeprowadzić 54. parkrun Świnoujście – wolontariuszom (a było ich 14) oraz sponsorom tj. „Morze Mydła Manufaktura Kosmetyczna”, Uzdrowisko Świnoujście S.A., Hotel „Trzy Wyspy”, Stowarzyszenie Trzeźwościowe "HOL. Cieszymy się, że tak licznie przybywacie i tworzycie wspaniałą atmosferę. Za tydzień znowu się spotykamy, tym razem na 55. edycji parkrun Świnoujście. Do zobaczenia na trasie.

 

Autor: parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus