• DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Ostatni sparing na spokojnie

Pionier Żarnowo - Flota 0-6 (0-5)

Ostatni sparing na spokojnie

Tak jak w meczu z Janatrem Dziwnów, tak i w niedzielę Flota wygrała strzelając rywalowi sześć bramek, imponując skutecznością do przerwy. Zabrakło najbardziej rutynowanych zawodników jak Grzegorz Skwara, Damian Staniszewski, Przemysław Rygielski, czy Michał Nowak.

Tak jak we wczorajszym meczu z Janatrem Dziwnów, tak i dziś Flota wygrała strzelając rywalowi sześć bramek, imponując skutecznością do przerwy. W dzisiejszym meczu zabrakło najbardziej rutynowanych zawodników jak Grzegorz Skwara, Damian Staniszewski, Przemysław Rygielski, czy Michał Nowak.

Drużyna jednak poradziła sobie bez większego trudu; Bątkowski zaliczył kolejnego hat tricka (tym razem nie klasycznego, choć wszystkie bramki strzelił w pierwszej połowie), z dobrej strony pokazała się tesowana młodzież, a Miłosz Grudziński uhonorował swój debiut w pierwszym zespole golem.

Co można o tym meczu powiedzieć? Na pewno to, że ani przez moment nie było wątpliwości, kto będzie rządził. Już w 3 minucie Bątkowski po wymianie piłek z Krzyżkowskim zdobył prowadzenie, a w 12 na 2-0 podwyższył Kozłowski, wykorzystując rzut karny za faul na Protasewiczu. W 23 Bątkowski wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Pioniera, a dwie minuty później Protasewicz, choć przegrał pierwszy kontakt z Malikowskim, to jednak mimo to zdobył czwartego gola. W 30 po raz trzeci na listę wpisał się Bątkowski strzałem z bliska. W 66 minucie popis dali juniorzy, najpierw ostro uderzył Nasiadko, a odbitą od poprzeczki piłkę skutecznie dobił Grudziński. Było jeszcze kilka okazji, ale wynik nie uległ już zmianie.

To był ostatni sparing, w sobotę start ligi i mecz z Iskrą Golczewo.

0-1  Mateusz Bątkowski     2 minuta
0-2  Dariusz Kozłowski     12 minuta z karnego
0-3  Mateusz Bątkowski     23 minuta
0-4  Michał Protasewicz     25 minuta
0-5  Mateusz Bątkowski     30 minuta
0-6  Miłosz Grudziński     66 minuta

Flota: Jakub Zdeb(46 Oskar Bochen), Mateusz Bątkowski, Dariusz Kozłowski, Piotr Wysocki, Kornel Pflantz (46 Maciej Rombalski), Konrad Kowalczyk, Radosław Misztal, Piotr Protasewicz, Piotr Tkaczonek (46 Maciej Nasiadko), Marcin Krzyżkowski (46 Miłosz Grudziński), Oskar Zięty (65 Dawid Walkowiak).
Trener: Tomasz Błotny.
Kierownik drużyny: Lech Nowak.

Pionier: Seweryn Malikowski, Radosław Matusiak, Rafał Matuszak, Kacper Węcławek, Mariusz Dębowski, Marcin Soból, Przemysław Podraza, Andrzej Mortek, Jakub Kraszkiewicz, Paweł Komenda, Ireneusz Dębowski.
Poza tym grali: Tomasz Węcławek, Krzysztof Węcławek, Grzegorz Cendrowicz, Norbert Gidokeit, Norbert Krzemieniecki, Karol Węcławek, Kamil Wieczorek, Dawid Kobus.