Sobota, 26 maja 2018r.

Imieniny: Filipa, Pauliny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Ze ŚwIRami do Peenemünde

Wydarzenia

Ze ŚwIRami do Peenemünde

Foto: ŚwIR

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu oraz Dobre Sklepy Rowerowe - Mirella Winiarska, Wypożyczalnia Rowerów „Gino” - Barbara Łopuska dniu 20.08.2017 r. organizuje wycieczkę rowerową by poznać urokliwe tereny wyspy Uznam, a w szczególności okolic PEENEMÜNDE i cieśniny Peene (Pianau).

Będzie to trasa o długości 64 km, podczas której rowerami przejedziemy trasę
WOLGASTER FÄHRE – PEENEMÜNDE – ZINNOWITZ – NEU PUDAGLA – BANSIN - ŚWINOUJŚCIE.

W wycieczce mogą uczestniczyć wszyscy chętni, którzy mają w sobie radość życia oraz chcą sympatycznie spędzić czas. Odcinek Świnoujście – Wolgaster Färe odbędzie się kolejką UBB. Ilość miejsc jest ograniczona do 30 osób i w pierwszej kolejności przewidziane są dla najaktywniejszych „ŚwIR”-ów.

Zbiórka uczestników o godz. 08.45 w dniu 20.08.2017 r. (niedziela) na przystanku kolejki UBB przy ul. 11 Listopada.

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie – www.swiry.webd.pl

Uczestnictwo  jest dobrowolne i na własne ryzyko, a organizator nie ponosi odpowiedzialności  za zaistniałe skutki zdarzenia. Zgłoszenie na imprezę stanowi akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązanie do jego przestrzegania. Osoba uczestnicząca po raz pierwszy wypełnia jedynie KARTĘ ZGŁOSZENIA podając w niej IMIĘ i NAZWISKO, ADRES, PESEL oraz telefon kontaktowy, które to dane są niezbędne przy ubezpieczeniu wycieczki. Karta zgłoszenia jest do pobrania na naszej stronie internetowej.

Przy kolejnych wycieczkach wystarczy w dowolnej formie (np. mailem lub telefonicznie) poinformować organizatora o udziale w kolejnej planowanej wycieczce.  OPŁATA STARTOWA – 5.00 zł - pobierana będzie na starcie (m. innymi na ubezpieczenie). Zapisy (karty zgłoszeń) na imprezę przyjmowane będą w Centrum Informacji Turystycznej Plac Słowiański 6/1 (91-322-49-99) oraz w Sklepie Rowerowym Mirella Winiarska ul.Monte Cassino 2  (91-322-42-55).

Zapisy przyjmowane będą również telefonicznie (887-464-804) lub mailem – [email protected] (zalecane).

Organizatorzy poprowadzą wycieczkę w taki sposób, że każdy będzie w stanie przejechać daną trasę i nie pobłądzi.

Informacje o przebiegu trasy, skali trudności, atrakcyjności czy możliwości ewentualnych chętnych, można uzyskać telefonicznie – 887-464-804

Do zobaczenia na trasie, którą opracowali Honorowi Przodownicy Turystyki Kolarskiej PTTK Nr 4137 i 4136 - Alina i Wiesław Król.

Autor: ŚwIR
comments powered by Disqus