Piątek, 19 kwietnia 2024r.

Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona

Strona główna / Sport / Eliminacje do turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

Wydarzenia

Eliminacje do turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

W tym tygodniu w Świnoujściu na boisku OSiR odbyły się powiatowe eliminacje do ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej dzieci „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. W 3 kategoriach wiekowych chłopców tylko najstarsza do lat 12 cieszyła się powodzeniem uczestników, ponieważ w turnieju wzięło udział 5 drużyn. Po bardzo emocjonujących meczach pierwsze miejsce zajęła drużyna "Czwórka" z SP 4, która stosunkiem bramek wyprzedziła w tabeli Akademię Piłkarską Reissa. 3 miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 9, a dalej druga drużyna z "dziewiątki" oraz SP 1.

W kategorii chłopców do lat 8 w turnieju udział wzięły tylko drużyny z "Czwórki" i "Jedynki". Po zaciętym spotkaniu 3 do 2 wygrała "Jedynka".

Niestety w kategorii do lat 10, mimo wcześniejszych zapisów, na turniej przybyła tylko drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4. Zawiedzeni chłopcy, którzy od wielu dni czekali na ten turniej, nie mieli z kim rozegrać meczu ale na pocieszenie pojadą na finał wojewódzki, który odbędzie się wiosną.

Organizator, Szkoła Podstawowa Nr 4, bardzo gorąco dziękuje Dyrekcji OSiRu za pomoc w organizacji Turnieju, udostępnienie i przygotowanie boiska oraz szatni a Panu Mirkowi Matuszowi i Stanisławowi Zychowi dziękujemy za profesjonalne sędziowanie.