Niedziela, 16 grudnia 2018r.

Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Alicji

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Noworoczne Zmagania z Kilometrami

Wydarzenia

Noworoczne Zmagania z Kilometrami

Foto: Pexels/ pixabay

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” wraz z Stowarzyszeniem Klub Biegowy „Dzik” i ” Natura Dzika” oraz Biegacze Świnoujście serdecznie zapraszają na IV Ogólnopolskie Noworoczne Zmaganie z Kilometrami, które jako inicjatywa ogólnopolska po raz pierwszy odbędą się również w Świnoujściu, w poniedziałek 8.01.2018 r. START o godz. 19.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki.

Pod okiem profesjonalnej instruktorki lekkiej atletyki i biegaczki Anny Górskiej zostanie przeprowadzony trening, który zawierał będzie elementy sztafety wahadłowej. Każdy będzie miał możliwość sprawdzenia się w tej wyjątkowej formie biegowej. Trening jest bezpłatny, bez konieczności dokonania rejestracji – po prostu trzeba przyjść.

Zapraszamy przede wszystkim osoby, które chcą zacząć swoją przygodę z bieganiem, ale brakuje im wiedzy jak się do tego zabrać ;-) Ania Górska zdradzi wszystkie tajemnice dobrego biegania!

Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe buttony, gorąca herbatka oraz nagrody niespodzianki m.in. karty podarunkowe do Decathlona, voucher startowy na Bieg Dzika (sierpień 2018), karnety wejściowe na basen, oraz jeszcze kilka niespodzianek za uczestnictwo. Do dyspozycji gości będą szatnie oraz toalety.

Serdecznie zapraszamy! W styczniu też biegamy!

Autor: OSiR „Wyspiarz”
comments powered by Disqus