Środa, 19 grudnia 2018r.

Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Eleonory

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / 74 osoby wzięły udział w IV Ogólnopolskich Noworocznych Zmaganiach z Kilometrami

Wydarzenia

74 osoby wzięły udział w IV Ogólnopolskich Noworocznych Zmaganiach z Kilometrami

Foto: Karolina Romańska

8 stycznia 2018 r. o godz. 19.00 na Stadionie Miejskim odbyły się IV Ogólnopolskie Noworoczne Zmagania z Kilometrami. Mimo, że na dworze panował siarczysty mróz to aż 74 osoby postanowiły, że w poniedziałkowy wieczór nie będą siedzieć w domu. 

Każdy uczestnik treningu na przywitanie dostał pamiątkowe buttony ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”. Po krótkim ale jakże treściwym przywitaniu wszystkich biegaczy przez organizatorów, instruktor lekkiej atletyki Anna Górska rozpoczęła rozgrzewkę, po której szybciutko wszystkim zrobiło się ciepło.

Ale to był dopiero początek naszej treningowej przygody :) Zostaliśmy podzieleni na 4 drużyny ustawione naprzeciwko siebie w odległości 100 m. Każda z drużyn miała za zadanie wykonać bieg w postaci sztafety wahadłowej. Emocji nie było końca – z jednej strony to tylko zabawa ale każdy z nas dawał 150% mocy :) Efekt końcowy? Zrobione łącznie 222 km przy świetnej zabawie z duuuużą ilością endorfin :)

Po treningu czekała na nas gorąca herbatka i to na co wszyscy najbardziej wyczekiwali – losowanie nagród, a było ich sporo, m.in. vouchery do groty solnej i na Aquacenter ufundowane przez Hotel „Trzy Wyspy”, gadżety reklamowe od „Uzdrowisko Świnoujście”. S.A., karty podarunkowe do sklepu Decathlon i vouchery na basen od Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” oraz najważniejsza z nagród Voucher startowy na Dziki Weekend (sierpień 2018 r.). Szczęśliwcem okazał się Pan Bogdan Dziuba i to właśnie on w sierpniu będzie brał udział w 3 dniowych zmaganiach w Policach. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestników i jednocześnie gorąco dziękujemy za tak liczne przybycie :) Cieszymy się, że mogliście wziąć udział w treningu i mamy nadzieję, że to będzie początek naszych poniedziałkowych spotkań.Dziękujemy hotelowi „Trzy Wyspy”, „Uzdrowisku Świnoujście” S.A. oraz Stowarzyszeniu Klub Biegowy Dzik za ufundowanie cennych nagród. " 
 
Organizatorem tego wydarzenia byli: Biegacze Świnoujście, Stowarzyszenie Klub Biegowy "Dzik" i "Natura Dzika " oraz OSiR Wyspiarz.
Autor: Karolina Romańska
comments powered by Disqus