Strona główna / Sport / Olszar show

Flota Świnoujście

Olszar show

Sebastian Olszar (w środku) zdobył dwie bramki.

Piłkarze Floty Świnoujście wygrali 3:2 z GKS-em Tychy. Bohaterem meczu bez wątpienia został Sebastian Olszar, autor dwóch bramek dla Wyspiarzy.

Strzelaninę rozpoczął w pierwszej połowie Bartosz Śpiączka. Napastnik w 27 minucie dał prowadzenie Flocie. Chwilę później był już jednak remis. Paweł Smółka, najskuteczniejszy zawodnik gospodarzy pokonał Darko Brljaka. Jeszcze przed przerwą GKS zdobył kolejną bramkę i w drugiej połowie Wyspiarze musieli odrabiać straty.

Na szczęście w naszym składzie jest Sebastian Olszar. Wracający do dobrej formy napastnik najpierw w 57 minucie doprowadził do wyrównania po świetnej kontrze, a 20 minut później zdobył – jak się okazało – zwycięską bramkę.

Aż czterech piłkarzy Floty zostało ukaranych żółtymi kartkami. Spotkanie rozegrano w Jaworznie.

Flota Świnoujście zajmuje po tej kolejce dwunaste miejsce z dorobkiem 35 punktów. Kolejne spotkanie Wyspiarze rozegrają już w środę w Świnoujściu. Przeciwnikiem będzie Wisła Płock.

Autor: scie24