Sobota, 7 grudnia 2019r.

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Czas się zapisać!

Trwa odliczanie do startu

Czas się zapisać!

Foto: 10b.com.pl

Rozpoczęły się zapisy na najważniejszą imprezę sportową jesieni w Świnoujściu. Dziesięć w skali Beauforta czyli Pierwszy Świnoujski Bieg Uliczno – Crossowy to nie tylko rywalizacja i walka z własnymi słabościami ale przede wszystkim dobra zabawa, niezapomniana trasa i cenne nagrody.

Bieg będzie wyjątkową okazją dla mieszkańców Świnoujścia oraz biegaczy z całej Polski do zapoznania się z piękną przyrodą i ciekawą historią miejsc, w których żyjemy i które kochamy – zachęca dyrektor biegu Przemek Jasiecki . W pełni zgadzamy się z tą opinią i dlatego nasz portal jest jednym z patronów imprezy.

Na zwycięzców zawodów czeka m.in. udział w 7-dniowym, żeglarskim rejsie morskim po Bałtyku, weekend w 4-gwiazdkowym hotelu w Świnoujściu dla dwóch osób, weekend dla dwóch osób w luksusowym apartamencie i dużo innych atrakcji.

Impreza odbędzie się 5 października, zgłoszenia przyjmowane są do 2 października, do godz. 23:59:59. Podczas biegu uczestnicy mogą umieścić na piersi wymarzony numer startowy. Po zgłoszeniu uczestnictwa i zapłacie wpisowego, wystarczy napisać maila do organizatorów i zaproponować numer startowy dla siebie. Nie zwlekajcie - tylko do końca czerwca obowiązuje najniższe wpisowe w wysokości 20 zł.

Zapisy i więcej infromacji na stronie www.10b.com.pl

Autor: scie24
comments powered by Disqus